MMA PLNate DiazNate Diaz przygotowuje się do kolejnej walki w UFC… paląc jointy! Nie będzie miał już problemów z USADĄ

Nate Diaz przygotowuje się do kolejnej walki w UFC… paląc jointy! Nie będzie miał już problemów z USADĄ

Jeden z najbardziej popularnych zawodników mieszanych sztuk walki na świecie Nate Diaz przygotowuje się do kolejnej walki w UFC… paląc jointy!

Diaz tym razem nie będzie miał żadnych kłopotów związanych z Amerykańską Agencją Antydopingową (USADA), bowiem organ współpracujący z UFC w zakresie dopingu usunął marihuanę z listy zabronionych substancji.

Nate Diaz przygotowuje się do kolejnej walki w UFC… paląc jointy! Nie będzie miał już problemów z USADĄ

Nate Diaz powróci do oktagonu już 12 czerwca na gali UFC 263. Tam w pięciorundowym pojedynku zmierzy się z jednym z czołowych zawodników kategorii półśredniej Leonem Edwardsem.

W mediach społecznościowych Diaz opublikował zdjęcie, na którym raczy się zapalonym blantem i w taki sposób rozluźnia się po treningach:

Nate Diaz ostatnią walkę w oktagonie stoczył w listopadzie 2019 roku na gali UFC 244 w Nowym Jorku. Tam w walce wieczoru przegrał starcie z Jorge Masvidalem przez TKO w trzeciej rundzie. Do kontynuowania rywalizacji nie dopuścili wówczas go lekarze. Stawką tamtego pojedynku był pas mistrzowski BMF (“największego skurwiela”).

Zobacz także:

Mateusz Murański przed FEN 34: Nie pozostawię werdyktu sędziom, ponieważ po ostatniej walce przestałem im ufać! Zgadzacie się z tą opinią?

Mateusz Murański, który nieoczekiwanie znalazł się w rozpisce piątkowej gali FEN 34 zapowiada zwycięstwo przed czasem nad youtuberem Epic Cheat Mealem, z którym ostatecznie ma skrzyżować rękawice w klatce drugiej największej polskiej organizacji mieszanych sztuk walki.

Łukasz “Juras” Jurkowski oraz Andrzej Janisz nie skomentują gali FEN 34! Zaskoczeni?

Duet komentatorski – Łukasz “Juras” Jurkowski oraz Andrzej Janisz nie skomentują gali FEN 34. Głównym powodem decyzji komentatorów jest zbyt duża liczba “freaków” na gali.

Jak oglądać FEN 34 PPV w Internecie?

Już w piątek 28 maja odbędzie się gala FEN 34. Będzie to wydarzenie, które połączy zarówno walki stricte sportowe jak i freak fighty.