MMA PLFENJak oglądać FEN 34 PPV w Internecie?

Jak oglądać FEN 34 PPV w Internecie?

Foto: FEN

Już w piątek 28 maja odbędzie się gala FEN 34. Będzie to wydarzenie, które połączy zarówno walki stricte sportowe jak i freak fighty.

Walka wieczoru będzie rewanżem między Pawłem Trybałą (7-3) a Łukasz Borowski (4-9). W ich pierwszym starciu zwycięzcą został “Trybson” po tym jak jego rywal doznał kontuzji – “Borosiowi”… naderwało się ucho.

Czeka nas również pojedynek mistrzowski. Po raz pierwszy pasa kategorii koguciej bronić będzie Jonas Magard (12-4). Rywalem Duńczyka będzie zawodnik z RPA – Frans Mlambo (9-5).

Spośród kilku freak fightów warto odnotować przede wszystkim występ Anieli “Lil Masti” Bogusz. Były mistrzyni FAME MMA zmierzy się z uczestniczką programu “Love Island” i ostatniego PunchDown – Adrianną Śledź.

Ponadto zobaczymy też pojedynki osób, które popularność zdobyły w serwisach YouTube, Tik Tok czy w programie “Hotel Paradise”. W ostatniej chwili do rozpiski dołączył też znany z paradokumentu “Lombard. Życie pod zastaw”, niedawny rywal Arkadiusza Tańculi na FAME MMA 10 –  Mateusz Murański.

Jeśli chodzi o część sportową interesująco zapowiada się zaś starcie Szymona Duszy (10-5) z Cezary Oleksiejczuk (6-2). Podczas gali wystąpi też m.in. legitymujący się serią ośmiu zwycięstw Łukasz Charzewski (10-1). Zawalczy również rewelacyjnie spisująca się Ukrainka Ekaterina Shakalova (5-1), która ma za sobą zwycięstwa z Różą Gumienną oraz Izabelą Badurek.

Jak oglądać FEN 34 PPV w Internecie?

Galę FEN 34 będzie można obejrzeć w Internecie na jednej z dwóch platform w cenie od 29 zł.

FENMMA.TV

Transmisja gali FEN 34 dostępna będzie na specjalnej platformie przygotowanej przez polską organizacją. Na FENMMA.TV będzie można obejrzeć wydarzenie w jakości HD a jego zapis dostępny będzie jeszcze przez 24 godziny po zakończeniu.

W przypadku płatności przelewem internetowy bądź BLIK-iem koszt transmisji wyniesie 29 zł. Wybranie pozostałych dostępnych form płatności (Paysafecard, karty płatnicze, Google Pay, Apple Pay bądź PayPayl) oznacza zaś cenę w wysokości 34 zł.

Galę będzie można obejrzeć na jednym urządzeniu zarówno w Polsce jak i zagranicą.

FEN MMA TV - YouTube

Ipla

Alternatywą jest również serwis Ipla, gdzie możemy zakupić dostęp do gali za 29 zł. Wydarzenie w jakości Full HD będzie dostępne dla użytkowników z całego świata.

Płatności można dokonać kartą płatniczą, przelewem, BLIK-iem lub płatnościami Apple, 

ipla – Wikipedia, wolna encyklopedia

FEN 34: Trybson vs. Borowski 2

Data: 28 maja 2021 r.
Początek gali: 20:00

93,0 kg: Paweł Trybała (7-3) vs. Łukasz Borowski (4-9)
61,2 kg: Jonas Magard (12-4) vs. Frans Mlambo (9-5) – o pas wagi koguciej
70,0 kg: Aniela “Lil Masti” Bogusz vs. Adrianna Śledź
77,1 kg: Szymon Dusza (10-5) vs. Cezary Oleksiejczuk (6-2)
120,2 kg: Mateusz Murański vs. Epic Cheat Meal
61,2 kg: Ekaterina Shakalova (5-1) vs. Jamila Sandora (5-0)
94,0 kg: Kamil Piórkowski vs. Adam Radziszewski
70,3 kg: Łukasz Charzewski (10-1) vs. Damien Lapilus (17-13-2, 2 N/C)
61,0 kg: Paulina Paola vs. Wiktoria “tu_viciia” Gnieciak
93,0 kg: Michał Piwowarski (4-2) vs. Kacper Miklasz (0-1)

Zobacz także:

Mateusz Murański przed FEN 34: Nie pozostawię werdyktu sędziom, ponieważ po ostatniej walce przestałem im ufać! Zgadzacie się z tą opinią?

Mateusz Murański, który nieoczekiwanie znalazł się w rozpisce piątkowej gali FEN 34 zapowiada zwycięstwo przed czasem nad youtuberem Epic Cheat Mealem, z którym ostatecznie ma skrzyżować rękawice w klatce drugiej największej polskiej organizacji mieszanych sztuk walki.

Łukasz “Juras” Jurkowski oraz Andrzej Janisz nie skomentują gali FEN 34! Zaskoczeni?

Duet komentatorski – Łukasz “Juras” Jurkowski oraz Andrzej Janisz nie skomentują gali FEN 34. Głównym powodem decyzji komentatorów jest zbyt duża liczba “freaków” na gali.