MMA PLNate DiazNate Diaz ma dość czekania na kolejną walkę i prosi UFC o zwolnienie

Nate Diaz ma dość czekania na kolejną walkę i prosi UFC o zwolnienie

Jeden z najpopularniejszych zawodników mieszanych sztuk walki na świecie – Nate Diaz ma dość czekania na kolejną walkę w UFC i prosi amerykańskiego giganta o zwolnienie go z kontraktu!

Nate Diaz

Amerykanin swoją ostatnią walkę stoczył w czerwcu 2021 roku, gdzie przegrał decyzją sędziów z Leonem Edwardsem i już ponad 12 miesięcy czeka na kolejne zestawienie w oktagonie. Doczekać się go jednak nie może.

Teraz Diaz wystosował w mediach społecznościowych prośbę, w której prosi UFC o zwolnienie. Wygląda więc na to, że jeśli UFC nie da mu walki, to on sam sobie taką zorganizuje!

Nate Diaz ma dość czekania na kolejną walkę i prosi UFC o zwolnienie

Najpierw było miło. Nate Diaz podpytywał UFC o kolejne sportowe wyzwanie, potem zaczął być w tych pytaniach natrętny, aż w końcu stało się to.

Najpierw Nate Diaz postawił warunek: albo walka w UFC w lipcu, albo jego walka w sierpniu z… Jakiem Paulem:

“UFC zwolnijcie mnie teraz, proszę, albo dajcie mi walkę z kimkolwiek w lipcu. Lub w sierpniu będę miał większe gówno do zrobienia.” – napisał na twitterze udostępniając nokaut Jake’a Paula na Tyronie Woodley’u.

Później jednak Nate Diaz nie dał wyboru UFC. Powiedział wprost, że chce zwolnienia, a emotikoną zasugerował, że faktycznie czeka go wyzwanie bokserskie:

Jak myślicie, jak to się zakończy? Nate Diaz dostanie walkę w UFC czy pójdzie walczyć w boksie z Jakiem Paulem?

Zobacz także:

Jest reakcja Piotra Szeligi na wygraną Don Diego! Wulgarny okrzyk w geście zwycięstwa! Widzieliście?

Mateusz “Don Diego” Kubiszyn okazał się lepszy od Denisa Załęckiego podczas specjalnego wydarzenia High League 3 Extra. W narożniku zawodnika z Lubaczowa stał Piotr “Szeli” Szeliga, który głośnym i nietuzinkowym okrzykiem zareagował na zwycięstwo swojego trenera.

High League 3 Extra: Dawid Załęcki komentuje przegraną syna z ”Don Diego”! Co wy na to?High League 3 Extra: Dawid Załęcki komentuje przegraną syna z ”Don Diego”! Co wy na to?

Dawid Załęcki zabrał głos po walce syna na High League 3 Extra. Doszło na nim do wyczekiwanego starcia pomiędzy Denisem Załęckim, a Mateuszem Kubiszynem.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis