MMA PLKSWNarkun nie wróci już do KSW? Dyrektor sportowy: Podróż chyba już zakończyliśmy!

Narkun nie wróci już do KSW? Dyrektor sportowy: Podróż chyba już zakończyliśmy!

Tomasz Narkun (19-6) już nigdy nie wróci do największej organizacji w naszym kraju? Nie można tego wykluczyć. O powrót ”Żyrafy” został zapytany Wojsław Rysiewski czyli dyrektor sportowy KSW.

Narkun

33-latek już dwudziestego drugiego września stoczy swój drugi pojedynek poza KSW. Podopieczny Piotra Bagińskiego wystąpi w main evencie Cave MMA 3 w Grodzisku Mazowieckim, a jego przeciwnikiem będzie reprezentant Arrachionu Olsztyn – Adam Kowalski (14-7-1).

Narkun ostatni pojedynek odnotował na początku czerwca podczas gali Seaside BattleS MMA 3 w Szczecinie. Narkun po 16-sekundach zastopował reprezentanta Serbii – Antonio Zovaka. 

Dyrektor Sportowy KSW komentuje!

Wojsław Rysiewski dyrektor sportowy KSW w programie ” MMA Studio” zapewniał, że Tomasz Narkun miał szansę na odzyskanie tytułu. Polak dostał propozycję rewanżu z Ibragimem Chuzighaevem, ale odmówił. Teraz Narkun nie jest już zawodnikiem KSW.

Dyrektor sportowy został również zapytany czy jest szansa, że ”Żyrafa” w przyszłości wróci do klatki największej organizacji w naszym kraju.

Oto co powiedział Wojsław Rysiewski:

Przede wszystkim Tomek ma inny plan i życzę mu, żeby go spełnił. No, tę podróż chyba już zakończyliśmy w ogóle.

Narkun przede wszystkim będzie zapamiętany z dwóch walk z Mamedem Khalidovem. Podopieczny Piotra Bagińskiego sprawił niespodziankę i wygrał dwie walki z reprezentantem Arrachionu Olsztyn.

Reprezentant BT Gym był mistrzem KSW w wadze półciężkiej oraz dwa razy stawał przed szansą walki o tytuł w królewskiej kategorii wagowej. Nie był to jednak dobry pomysł, gdy kibice przypomną sobie starcia z Philem De Friesem.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis