MMA PLNajnowszeMarcin NajmanNajman zapewnia, że odezwali się do niego żołnierze z Legii Cudzoziemskiej w sprawie Murańskiego!

Najman zapewnia, że odezwali się do niego żołnierze z Legii Cudzoziemskiej w sprawie Murańskiego!

Marcin Najman nie odpuszcza! ”El Testosteron” na swoim kanale YouTube zdradził, że dzisiaj odezwali się do niego żołnierze z Legii Cudzoziemskiej w sprawie Jacka Murańskiego. Mają być oni bardzo zdenerwowani, bowiem nie chcą być kojarzeni chociażby przez pryzmat ”Murana”.

Najman

Jacek Murański podczas FAME MMA 16 w Gliwicach stoczył swój trzeci pojedynek. ”Muran” wystąpił w tak zwanym co-main evencie, gdzie musiał uznać wyższość Roberta Pasuta. Robert pod koniec drugiej odsłony zakończył pojedynek przed czasem.

Tu nie było badania! Pasut od samego początku wyprowadzał niskie kopnięcia, które powodowały mocny grymas bólu na twarzy Jacka. ”Muran” tuż po walce wyznał, że wychodził do klatki z kontuzją, ale nie jest to żadne usprawiedliwienie. Podopieczny Przemysława Szyszki będąc z góry – dominował! Był dość łatwo zdobyty dosiad, a za plecami szukał duszenia. W drugiej rundzie Jacek trafił i robiło, to wrażenie, ale zaraz ponownie wylądował na plecach. Tym razem Pasut nie wypuścił okazji z rąk i mieliśmy po wszystkim.

Najman: Chłopaki na żartownisiów nie wyglądali!

Marcin Najman poinformował, że odezwali się do niego żołnierze z Legii Cudzoziemskiej w sprawie Jacka Murańskiego.

Posłuchajcie stary fragles został już wyjaśniony powielokrość. Była sprawa dla reportera, ostatnio jego brat w wywiadzie dla AntyFaktów – no ta historia, gdzie zaprowadził schorowaną matkę do banku, to po prostu historia tak haniebna, że on już po czymś takim powinien popaść w kompletną infamię, ale okazuje się, że to jeszcze nie koniec. Odezwali się do mnie dzisiaj żołnierze z Legii Cudzoziemskiej tylko tacy prawdziwi – nie przebierańcy jak stary fragles.  Taki łeb wyciera sobie mordę tym zacnym Legionem. Są wku***i, że ludzie potem mogą ich w ten sam sposób odbierać jak starego fraglesa. Ja oczywiście o nic nie dopytywałem, ale chłopaki na żartownisiów nie wyglądali. Pytanie jeszcze oto co musi się stać, żeby fragles popadł w kompletną infamię.

Całe wideo poniżej:

Zobacz także:

Mateusz Murański zabrał głos w sprawie Szeligi! Padło dużo mocnych słów! Co wy na to?

To nie koniec! Tym razem w mediach społecznościowych głos zabrał Mateusz Murański. ”Muran” w bardzo mocnych słowach wypowiedział się o Piotrze Szelidze. Trzeba przyznać, że wielu kibiców freak fightów od dawna wspomina o takim potencjalnym starciu. Czy w końcu dojdzie, to do skutku? Tego nie możemy wykluczyć.

KSW wraca pamięcią do 8 edycji! Oleinik, Khalidov, Błachowicz, Juras – gwarantowali emocje! Widzieliście?

Fenomenalne nazwiska, świetne walki i niezapomniane emocje. To dnia dzisiejszego mija już 15 lat od odbycia się gali KSW 8 w Warszawie. Największa federacja MMA w Polsce postanowiła przypomnieć o swojej ósmej odsłonie.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis