MMA PLNajnowszeFAME MMAMateusz Murański zabrał głos w sprawie Szeligi! Padło dużo mocnych słów!

Mateusz Murański zabrał głos w sprawie Szeligi! Padło dużo mocnych słów!

To nie koniec! Tym razem w mediach społecznościowych głos zabrał Mateusz Murański. ”Muran” w bardzo mocnych słowach wypowiedział się o Piotrze Szelidze. Trzeba przyznać, że wielu kibiców freak fightów od dawna wspomina o takim potencjalnym starciu. Czy w końcu dojdzie, to do skutku? Tego nie możemy wykluczyć.

Murański

Mateusz swój najbliższy pojedynek stoczy na gali High League 5, która dziesiątego grudnia odbędzie się w Łodzi. Już niebawem poznamy jego przeciwnika. Trzeba zaznaczyć, że Mateusz bił się w każdej czołowej freakowej organizacji.

Murański w tym starciu będzie chciał wrócić na odpowiednie tory. Mateusz dostał upragniony rewanż z Arkadiuszem ”Aroyem” Tańculą. To nie był dobry występ… ”Muran” ostatecznie w drugiej rundzie został poddany. Mateusz szybko wrócił do klatki i na MMA ATTACK 4 w Będzinie zmierzył się z doświadczonym zawodnikiem MMA – Vaso Bakoceviciem. Walka została zakontraktowana w formule bokserskiej. Murański był w bardzo dużych opałach – leżał na deskach, lecz wytrwał ciężkie chwile. Reprezentant Czarnogóry wygrał pewną jednogłośną decyzją sędziów.

Murański ostro o Szelidze!

Mateusz Murański na insta stories postanowił w bardzo mocnych słowach skomentować ostatnie sytuacje związane z Piotrem Szeligą.

Piotr Piotruś Szeliga powiedz mi gościu/koleżko jak możesz tak się nie ładnie zachować. Dostałeś pracę na pół etatu – co jest osobiście moim zdaniem dużo od Michała Pasternaka w klubie Mirosława Oknińskiego jako cieć. Miałeś po prostu pilnować ciuchów. Nawet taka banalna praca Cię przerosła. Jak można Cię traktować poważnie? Mogę Ci pomóc, pisz do mnie śmiało coś Ci znajdziemy. A teraz tak k***a na poważnie Panie prokurator Szeliga jaką czelność miałeś podejść do mojego ojca, który jest człowiekiem sztywnym i pytać go o legię cudzoziemską. Po pierwsze o takich rzeczach się nie rozmawia. Po drugie również nie rozmawia się o więzieniu. Ty w ogóle nie masz pojęcia. Przyszedłeś z jakąś swoją koleżanką, która nie potrafiła dwóch sensownych zdań sklecić tylko coś zafafluniła. Jesteś dziewczynką, to przyszedłeś z koleżanką, to jest chyba proste i logiczne. Dla mnie jesteś pałą za te zachowanie i będziesz z tego rozliczony. Kolejna sprawa związana z Denisem. Haa Piotrusiu jak Kaliemu zabrać krowę, to dobrze, a jak Kali zabrać krowę, to wtedy źle tak? Ty byś wszystkich wysprzęglił, wszystkich posprzedawał, bardzo łatwo Ci to przychodzi. Bita panienko na ryj! Posłuchaj mnie teraz! Teraz wszystkie dziewczyny, z którymi pisałeś mogą się czuć zagrożone, bo wrzucasz wszystko o wszystkich i o wszystkim. Poszłaś, gdzieś na obdukcję po ojcowskim liściu. Jesteś zwykłą panienką, dla mnie jesteś zwykłą d***ką, s***tą. Po prostu będę Tobą wycierał podłogę i tyle mam Ci do powiedzenia, żegnam. A jakbyś miał jaja i okazał się wielkim kozakiem, to byś do Denisa wstał i się bił, a Ty jesteś zwykłą estrogenową pałą. Sapać do mniejszych to fajnie, a jak staje większy, albo równy, to źle, bo jesteś ku*** zwykłym frajerem! Tyle mam Ci do powiedzenia. Ty byś poszedł na komendę w sprawie o mandat, a przy okazji zagonił swoich kolegów. Tak o po prostu przy okazji. Żegnam czule! A wam życzę miłego dnia i uważajcie na takich ludzi jak ten szczur, bo można się naciąć.

Całe wideo poniżej:

Posted by Sztuki Walki on Thursday, November 10, 2022

Zobacz także:

Marcel Materla powalczył o złoto na Młodzieżowych Mistrzostwach Polski w boksie! [WIDEO] Widzieliście?

Marcel Materla zbiera jakże ważne doświadczenie. Mimo tak młodego wieku reprezentant BKS Skorpion Szczecin ma już za sobą sporo walk. Syn Michała Materli ostatnio powalczył o złoto na Młodzieżowych Mistrzostwach Polski w boksie!

Wielki Bu uderza w Jacka Murańskiego: Strefa wolna od podłej kreatury! Co wy na to?

Jak widać, to nie koniec! Patryk Masiak na insta stories zamieścił nagranie, gdzie przyczepia naklejkę na drzwi klubu CrossCore. Warto zaznaczyć, że naklejka pojawiła się również w szatni. ”Wielki Bu” tym samym mocno uderzył w Jacka Murańskiego, który jeszcze nie tak dawno wraz z synem trenował w wspomnianym klubie.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis