MMA PLUFCLekcja pokory! Paddy Pimblett na sparingu dał nauczkę hejterowi! [WIDEO]

Lekcja pokory! Paddy Pimblett na sparingu dał nauczkę hejterowi! [WIDEO]

Internet kontra rzeczywistość. Tak można nazwać ostatni odcinek na YouTubie zawodnika UFC – Paddy Pimbletta, który postanowił zaprosić hejtera na sparing i pokazać mu chociaż w jakiej części jak ciężkim sportem są mieszane sztuki walki.

Pimblett

”The Baddy” bardzo szybko zyskał duże zainteresowanie i popularność w największej organizacji na świecie. Paddy swój debiut odnotował we wrześniu 2021 roku, gdy pod koniec pierwszej odsłony zastopował Luigi Vendramini.

Wojownik z Wielkiej Brytanii odnotował trzy kolejne zwycięstwa – w tym dwa zakończył przed czasem. Ostatni miał miejsce na numerowanej gali UFC 282, gdzie nie brakowało dyskusji przy werdykcie. Paddy wygrał jednogłośną decyzją sędziów z Jaredem Gordonem.

Paddy dał lekcje hejterowi!

Hejter postanowił zgodzić się na specjalną ofertę zawodnika UFC – Paddy Pimbletta. Doszło do lekcji pokory.

Sami zobaczcie:

W ostatnim czasie o potencjalną walkę z Anglikiem został zapytany nasz reprezentant Mateusz Gamrot. Zobaczcie co powiedział w rozmowie z Polsatem Sport:

Rankingowo w ogóle mi się to nie składa. Wiadomo, jestem tam by zarabiać pieniądze, ale nie jest to moim głównym celem. Nie przyszedłem tam, żeby być gwiazdą medialną, tylko mistrzem. Moja droga jest mistrzowska, chcę dostawać coraz lepszych zawodników i piąć się w rankingach. Paddy odstaje mocno umiejętnościami. Jest daleko w rankingu, ale to turbo gwiazda medialna. Patrząc na ten aspekt, mógłbym z nim zawalczy, żeby zyskać trochę popularności, to by mogło się przełożyć na pozycję w UFC, zyskaliby na tym sponsorzy. Nie jest to moim celem, bo chcę rywalizować z najlepszymi. Jestem obecnie siódmy i celuję w Top5. Nie chcę się cofać

Zobacz także:

Oficjalnie: Świetny kickboxer nowym nabytkiem organizacji KSW! Już niedługo debiut! Widzieliście?

Oficjalnie największa organizacja w naszym kraju podpisała kontrakt z kolejnym świetnym kick-boxerem. Doświadczony Tomas Mozny w mediach społecznościowych zdradził, że związał się z KSW. Wszystko wskazuje na to, że do pierwszej walki Moznego dojdzie już dwudziestego piątego lutego na pierwszej gali KSW w Czechach, a dokładnie w Libercu. Już niebawem poznamy przeciwnika Tomasa.

Gamrotowi odpadł jeden z rywali z czołówki wagi lekkiej UFC! Utalentowany Rosjanin zakończył karierę! Co wy na to?

Koniec kariery zawodniczej, zwłaszcza w takich okolicznościach to zawsze smutna wiadomość. Ale w każdej smutnej wiadomości trzeba szukać pozytywów. W tym przypadku pozytywem jest to, że Mateuszowi Gamrotowi odpadł jeden z rywali z czołówki wagi lekkiej UFC. Utalentowany Rosjanin zakończył bowiem sportową karierę!

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis