MMA PLMurańskiJacek Murański pojawi się w serialu na TVP! Są pierwsze sceny [WIDEO]

Jacek Murański pojawi się w serialu na TVP! Są pierwsze sceny [WIDEO]

Jak się okazuje Jacek Murański zagra w kolejnym serialu! ”Muran” w mediach społecznościowych pokazał jedną z pierwszych scen, gdzie jest widoczny. Mowa o serialu ”Krucjata prawo serii”, który będzie transmitowana w TVP 1.

Murański

Nie musieliśmy długo czekać na poznanie nowego pracodawcy Jacka Murańskiego. ”Muran” czwartą walkę stoczy już osiemnastego marca podczas gali High League 6 w Katowicach. Będzie to wyczekiwane starcie z Marcinem ”El Testosteronem” Najmanem.

Jacek Murański ostatnie starcie zaliczył na FAME MMA 16 w Gliwicach, gdzie zmierzył się z Robertem Pasutem. Był to tak zwany co-main event. ”Muran” próbował zaskoczyć rywala obszernym ciosem, ale nie było to wcale tak łatwe. Podopieczny Przemysława Szyszki w parterze miał zdecydowaną przewagę.

Był dosiad, a także próba duszenia zza plecami. Murański wytrwał kryzys i w drugiej rundzie ruszył z ciosami, które doszły do celu. Pasut ponownie był z góry i łatwo zdobył dosiad. Po kolejnych uderzeniach sędzia przerwał walkę.

Murański: Życie bywa przewrotne!

Jacek Murański w mediach społecznościowych poinformował, że pojawi się w serialu w telewizji TVP.

W tym roku na ekrany TVP1 ” wchodzi serial KRUCJATA prawo serii” z moją mocno charakterystyczną postacią .

Życie bywa przewrotne a losy mogą krzyżować się w nieoczekiwaną ZMIANĘ MIEJSC … 🔥🔥🔥

Ps. Moja postać pisana” grubą kreską ” i METODĄ STANISŁAWSKIEGO . Ojjjj będzie żarło 🔥⚡️🔥 gdyż życie pisze niewiarygodne scenariusze …a zawsze chodzi o SPRAWIEDLIWOŚĆ 😉

W tym roku na ekrany TVP1 " wchodzi serial KRUCJATA prawo serii" z moją mocno charakterystyczną postacią . Życie bywa przewrotne a losy mogą krzyżować się w nieoczekiwaną ZMIANĘ MIEJSC … 🔥🔥🔥Ps. Moja postać pisana" grubą kreską " i METODĄ STANISŁAWSKIEGO . Ojjjj będzie żarło 🔥⚡️🔥 gdyż życie pisze niewiarygodne scenariusze …a zawsze chodzi o SPRAWIEDLIWOŚĆ 😉#teammuranacy #rodzinatojestsiła #jednapiesc

Posted by Jacek Murański on Monday, January 2, 2023

Zobacz także:

Marcin Wrzosek chciałby zmierzyć się z Murańskim: Stwierdził, że ja atakuje jego tatę! Co wy na to?

Marcin Wrzosek w rozmowie z portalem MMA-bądź na bieżąco przyznał, że chciałby w niedalekiej przyszłości zmierzyć się z Mateuszem Murańskim. ”Polish Zombie” ma do wyjaśnienia z ”Muranem” pewną sytuację.

Sylwester Wardęga wyznał czego brakuje KSW: Czemu influencerzy są popularni w sieci?

Wczoraj odbyła się konferencja przed galą KSW 77. Podczas niej, Adam Soldaev poruszył ciekawą kwestię. Zaistniałą sytuację skomentował Sylwester Wardęga.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis