MMA PLMarcin NajmanNajman publikuje rozpiskę MMA-VIP 2! Nikodem Zatowka z rywalem, Pudzianowski jeszcze czeka…

Najman publikuje rozpiskę MMA-VIP 2! Nikodem Zatowka z rywalem, Pudzianowski jeszcze czeka…

Marcin Najman publikuje rozpiskę gali MMA-VIP 2! W karcie walk znajduje się wiele nazwisk znanych z udziału w pierwszej edycji gal organizowanych przez “El Testosterona”, ale nie brakuje też tych nowych nazwisk, jak i doskonale znanych!

Jedną z gwiazd gali MMA-VIP 2 będzie Krystian Pudzianowski, dla którego przewidziano miejsce w rozpisce imprezy.

Przypominamy, że w walce wieczoru MMA-VIP 2, Szymon “Taxi Złotówa” Wrzesień skrzyżuje rękawice z Szymonem Komandosem, znanym w środowisku jako “Syntol” czy “Król Syntolu”.

Gala MMA-VIP 2 odbędzie się najprawdopodobniej 19 czerwca.

Najman publikuje rozpiskę MMA-VIP 2! Nikodem Zatowka z rywalem, Pudzianowski jeszcze czeka…

W rozpisce imprezy znajduje się m.in. walka Nikodema Zatowki – byłego menadżera Piotra “Bestii” Piechowiaka. Znany w środowisku Zatowka skrzyżuje rękawice z “Fit Dzikiem”, czyli posiadaczem pasa najlepszego trenera personalnego w Polsce.

W pozostałych walkach zobaczymy Kamila Zielińskiego, który czeka na nazwisko przeciwnika, uczestnika show “Rolnik szuka żony”, który zmierzy się z Adrianem Ciosem, walkę żużlowców Mazur vs Wieczorek czy starcie Psychotropa z Detailerem.

Karta walk MMA-VIP 2 wygląda następująco:

Zdjęcie

Zobacz także:

Michał Sobiech vs. Patryk Kaczmarczyk na KSW 60. Kto wciąż pozostanie niepokonany?

Odkrycie roku 2020 w polskim MMA, Patryk Kaczmarczyk (6-0, 1 KO, 2 Sub) zadebiutuje 24 kwietnia w klatce KSW. Rywalem młodego zawodnika z Radomia na KSW 60 będzie inny niepokonany fighter, znany z występu w programie „Tylko Jeden”, Michał Sobiech (4-0, 3 KO). Starcie odbędzie się w limicie kategorii piórkowej.

Urwany palec w walce MMA! Takie rzeczy działy się na CFFC 94 [WIDEO]

Dramatyczne sceny oglądali kibice śledzący wydarzenia podczas minionej gali Cage Fury Fighting Championship 94! Po raz pierwszy w historii oglądaliśmy urwany palec w walce MMA!

Jacek Murański w FEN? Zdradził, że ma trzy opcje, w tym walka 2 na 2 i starcie na gołe pięści z Dominikiem Zadorą

Jacek Murański w FEN? Znany z programu “Lombard. Życie pod zastaw” 52-latek zdradził, że chętnie pokaże kibicom swoje umiejętności w walce na gali Fight Exclusive Night. Murański przyznał, że ma na stole aż trzy propozycje od drugiej największej polskiej organizacji mieszanych sztuk walki!