MMA PLKSWNajman pojawił się na XTB KSW Colosseum 2! Tłumy do zdjęcia z ”El Testosteronem”! [WIDEO]

Najman pojawił się na XTB KSW Colosseum 2! Tłumy do zdjęcia z ”El Testosteronem”! [WIDEO]

Marcin Najman pojawił się na sobotniej hitowej gali XTB KSW Colosseum 2. Przypomnijmy, że ”El Testosteron” w swojej zawodowej karierze stoczył dwie walki w największej organizacji w naszym kraju. To już kolejny raz, gdy częstochowianin pojawił się na gali, aby z bliska zobaczyć zmagania w klatce. Kolejek do zdjęcia z byłym pięściarzem nie brakowało.

Najman

Najman w ostatnim starciu udanie zadebiutował w organizacji High League. Ponadto był to bardzo ważny pojedynek ze względu na możliwość natychmiastowego rewanżu z Pawłem Jóźwiakiem. ”El Testosteron” mógł w jakieś części zmazać wrażenie z pierwszego ich starcia, które miało miejsce na WOTORE.

”El Testosteron” zaprezentował się z dobrej strony. Były pięściarz przewalczył cały dystans – czym zaskoczył widzów. Po trzech pełnych rundach Najman wygrał jednogłośną decyzją sędziów.

Marcin Najman ma dużo fanów!

To trzeba przyznać – jak widać w obrazku. Marcin Najman pojawił się na sobotniej gali XTB KSW Colosseum 2. Nie brakowało kibiców/widzów, którzy chcieli zrobić sobie zdjęcie z byłym pięściarzem.

Bardzo miłe spotkanie z Fanami podczas KSW Colosseum 2

Fantastyczne spotkanie z Największą Legendą polskich sportów walki z Markiem Piotrowskim  A obok najbardziej zaufani ludzie z Kostka Team Trener Jacek Rumiak i Adam Kostka

Kostka Team na Narodowym 

Częstochowianin swój następny pojedynek miał stoczyć w czerwcu. Byłby to start w ciekawie zapowiadającym się grand prix. 

Zobacz także:

Pudzian zabrał głos po przegranej ze Szpilką: Są to moje ostatnie podrygi w zawodowym sporcie! Widzieliście?

Mariusz Pudzianowski zabrał głos w mediach społecznościowych po sobotniej walce na XTB KSW Colosseum 2. Weteran największej organizacji w naszym kraju skrzyżował rękawice z byłym pretendentem do mistrzostwa świata w boksie – Arturem Szpilką.

Lexy Chaplin otworzy nową federację? Ciekawe słowa Don Kasjo!

Kasjusz Życiński był gościem w studiu FANSPORT TV, gdzie przedstawił ciekawe wieści, które usłyszał za kulisami. Lexy Chaplin miałaby stać za nową organizacją freakową!

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis