MMA PLMarcin NajmanMarcin Najman: Badania, te które wykonałem mówią jasno muszę kończyć!

Marcin Najman: Badania, te które wykonałem mówią jasno muszę kończyć!

Marcin Najman mówi koniec! ”El Testosteron” zamierza w tym roku stoczyć dwie bądź trzy walki, a potem przejść na sportową emeryturę. Były bokser na swoim kanale YouTube zapowiada, że najbliższy rok będzie ostatnim jeśli chodzi o starty.

Najman

Częstochowianin najbliższe starcie odnotuje dwudziestego piątego lutego. Będzie to walka wieczoru MMA VIP 4. Najman zmierzy się z debiutującym Mirosławem ”Miśkiem z Nadarzyna” Dąbrowskim.

Marcin Najman: One wydarzą się teraz, albo nigdy!

Marcin Najman zapowiada, że rok 2022 będzie ostatnim w jego wykonaniu. ”El Testosteron” chce stoczyć pojedynki, które pragnie internet. Czy w końcu dojdzie do starcia z Jackiem Murańskim?

To będzie bez wątpienia ostatni rok moich startów, nie dlatego że chcę. Jeśli by to ode mnie zależało to dobrze wiecie, że ja bym nie skończył nigdy, walczyłbym do końca życia. Oczywiście cholera wie ile mi tego życia zostało. Natomiast ważne też są badania, te które wykonałem mówią jasno muszę kończyć. Także dwie maksymalnie trzy walki i co ma się wydarzyć jeśli chodzi o te pojedynki to się wydarzy. Jeśli są jakieś pojedynki, które wymyślił sobie internet i chciałby je zobaczyć no to, albo one wydarzą się teraz, albo nigdy. Forma na dziś myślę, że jest zadowalająca, próbkę zaraz wam pokażę. Wszystkiego dobrego w nowym roku.    

Całe wideo poniżej:

Zobacz także:

Joanna Jędrzejczyk wraca! Będzie druga odsłona “najlepszej walki w historii kobiecego MMA”! Czekacie?

Była mistrzyni wagi słomkowej UFC i jedna z najlepszych kobiet walczących kiedykolwiek w MMA – Joanna Jędrzejczyk wraca do startów! Polka przekazała nazwisko swojej następnej rywalki podczas Noworocznej Nocy Kanału Sportowego w Hotelu Arłamów, gdzie odebrała statuetkę za “Kameleona Roku 2021”.

Najman pokazuje swoje trofea. Ma ich więcej niż większość zawodników! Zdziwieni?

Nowy rok – stare MMA.PL! Co prawda dzisiaj ruszyliśmy z ogłaszaniem laureatów w corocznych konkursach Nagrody MMA.PL 2021 POLSKA, ale nie mogło dzisiaj też zabraknąć GOAT-a freaków, czyli Marcina Najmana. Dzisiaj Najman pokazuje swoje trofea!

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis