MMA PLBoksPięściarz uderzył sędziego! Gruzin nie mógł pogodzić się z przerwaniem [WIDEO]

Pięściarz uderzył sędziego! Gruzin nie mógł pogodzić się z przerwaniem [WIDEO]

W sobotę w Hollywood doszło do nocy wagi ciężkiej w boksie. Jeden z pojedynków wzbudził duże dyskusje. Mowa o starciu Iago Kiladze (27-6-1, 19 KO), który był dosłownie o włos od sprawienia dużej niespodzianki. Sędzia pośpieszył się z przerwaniem i dostał za to ciosa!

Kiladze

W walce wieczoru nie brakowało również emocji! Luis Ortiz (33-2, 28 KO) wrócił z zaświatów w szóstej rundzie stopując Charlesa Martina (28-3-1, 25 KO). Kubańczyk w tym starciu dwukrotnie leżał na deskach – co było sporym zaskoczeniem. Co ważne do czasu skończenia Ortiz przegrywał na kartach punktowych.

Wojna w ringu!

To byłaby naprawdę duża niespodzianka. Iago Kiladze (27-6-1, 19 KO) i Viktor Vykhryst (9-0, 7 KO) w wielu momentach ryzykowali – postanowili pójść na otwarte wymiany. Kiladze i Vykhryst dwukrotnie zaliczyli deski. Przypomnijmy, że Ukrainiec był zdecydowanym faworytem.

Już nie pierwszy raz reprezentant Gruzji sprawił duże problemy faworytowi. Koniec nastąpił w drugiej rundzie. Iago drugi raz był liczony, wstał i chciał kontynuować walkę, ale sędzia popatrzył na niego i przerwał starcie. Kiladze nie mógł pogodzić się z tym przerwaniem i w pewnym momencie uderzył sędziego.

Całą sytuację i skrót z tego starcia zobaczycie [TUTAJ]

Zobacz także:

Marcin Najman: Badania, te które wykonałem mówią jasno muszę kończyć! Zaskoczeni?

Marcin Najman mówi koniec! ”El Testosteron” zamierza w tym roku stoczyć dwie bądź trzy walki, a potem przejść na sportową emeryturę. Były bokser na swoim kanale YouTube zapowiada, że najbliższy rok będzie ostatnim jeśli chodzi o starty.

Mocna reakcja organizacji! Zawodnik wycofany z karty, miał tatuaż z podobizną Hitlera! Widzieliście?

Wczoraj w Pradze odbyła się gala Oktagon 30. Po ceremonii ważenia pojawiły się kolejne zawirowania w karcie walk. Wszystko przez kontrowersyjne tatuaż Radka Rousala. Organizacja zdecydowała, że Czech zostanie wycofany z rozpiski.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis