MMA PLMarcin NajmanNajman odpowiada na słowa prezesa Pawła Jóźwiaka o “grubasie”. Zapowiada TAKĄ formę na ich walkę!

Najman odpowiada na słowa prezesa Pawła Jóźwiaka o “grubasie”. Zapowiada TAKĄ formę na ich walkę!

Marcin Najman odpowiada na słowa prezesa FEN Pawła Jóźwiaka, który nazwał “El Testosterona” “grubasem” i zasugerował, że ten kłamie w kontekście odwlekania przez prezesa ich walki.

Najman odpowiada na słowa prezesa Pawła Jóźwiaka

Przypominamy, że walka dwóch właścicieli polskich organizacji – Marcina Najmana (MMA VIP) z Pawłem Jóźwiakiem (FEN) ma odbyć się w 2022 roku. Miejsce, termin i zasady ich pojedynku na razie nie są ustalone.

Ustalić można natomiast jedno. To, że obaj panowie wytaczają coraz mocniejsze medialne cepy w swoim kierunku.

Najman odpowiada na słowa prezesa Pawła Jóźwiaka o “grubasie”. Zapowiada TAKĄ formę na ich walkę!

Wczoraj, Paweł Jóźwiak w specjalnym oświadczeniu skierowanym do Najmana nawoływał:

“I jedna taka rada od prezesa – zacznij się grubasie trochę ruszać, bo trochę głupio będzie jak będziesz świecił tym swoim wielkim bębnem i do walki ze mną będziesz musiał wejść w koszulce.”

Najman odpowiedział na te słowa prezesa FEN-u i zapowiedział, że do ich pojedynku przygotuje taką formę, że na pewno do klatki wyjdzie bez koszulki:

“Paweł Statysta Jóźwiak czepia się mojej nadwagi. Sporty walki to nie modeling. Przypatrz sie uważnie Pawełku,bo jeżeli strach cię do końca nie obleci i faktycznie dotrzymasz słowa ( w co szczerze wątpię) i wyjdziesz ze mną do walki, to zobaczysz mnie w oktagonie w takiej formie.”

Zobacz także:

Polak złapany na dopingu! Co sądzicie o całym zamieszaniu?

Nie tak wyobrażał sobie początek kariery w UFC Łukasz Brzeski (9-1-1). Polak nie zdążył jeszcze zadebiutować w największej organizacji na świecie, a już wpadł na dopingu.

Pięściarz vs. Włodarz już wkrótce! Kogo typujecie?

Na gali REVOLTA, która odbędzie się 8 stycznia w Tczewie dojdzie do bardzo ciekawie zapowiadającego się pojedynku! W oktagonie staną naprzeciwko siebie pięściarz oraz włodarz jednej z czołowych polskich federacji MMA. Mowa o Przemysławie Opalachu oraz Filipie Bątkowskim.

Weekendowy rozkład jazdy z MMA [17-19.12.2021]

Rok powoli zbliża się ku końcowi, ale przed nami wciąż jeszcze kilka ciekawych gal. Sprawdźcie co warto obejrzeć w ten weekend.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis