MMA PLFENPaweł Jóźwiak odpowiada Najmanowi: Weź grubasie się trochę zacznij ruszać!

Paweł Jóźwiak odpowiada Najmanowi: Weź grubasie się trochę zacznij ruszać!

Prezes FEN Paweł Jóźwiak odpowiada Marcinowi Najmanowi! Chodzi o filmik, w którym “El Testosteron” kpi z naczelnej postaci Fight Exclusive Night sugerując, że ten tak naprawdę ucieka przed ich pojedynkiem, a zamieszanie wokół walki Najman vs Jóźwiak jest tylko “szpanowaniem przed dziewczynami”.

Paweł Jóźwiak odpowiada Najmanowi

Więcej o tej sprawie pisaliśmy ->TUTAJ.

Teraz doczekaliśmy się wreszcie odpowiedzi prezesa Pawła Jóźwiaka!

Paweł Jóźwiak odpowiada Najmanowi: Weź grubasie się trochę zacznij ruszać!

Szef FEN w krótkim oświadczeniu odparł medialny atak Najmana takimi słowami:

“Marcinie Najmanie, co ty za bzdury opowiadasz, że ja unikam tej walki? Wiesz jak bardzo mi na tej walce zależy i dałeś mi słowo, że tę walkę zrobimy. Nie wyobrażam sobie, że w nadchodzącym nowym roku nie spotkamy się w oktagonie i raz na zawsze nie wyjaśnimy tej sprawie. Przestań gadać, że walką z tobą chcę podbić sobie fejm, podbić fejm organizacji czy zaszpanować przed dziewczynami. Uwierz mi, walka z tobą to nie jest takie wielkie “łał” jak tobie się wydaje. Wygrana z tobą nie da mi splendoru, a przegrana będzie dla mnie wstydem, bo to obowiązek wygrać z tobą. Inaczej dołączę do grona tych nielicznych osób, których pokonał Marcin Najman. […]

I jedna taka rada od prezesa – zacznij się grubasie trochę ruszać, bo trochę głupio będzie jak będziesz świecił tym swoim wielkim bębnem i do walki ze mną będziesz musiał wejść w koszulce.”

Dzień dobry 💪Zapraszam do obejrzenia mojej odpowiedzi na ostatni filmik Marcina Najmana 👊👊👊@fightexclusivenight @polsatsport.pl @mma.pl @sportowefakty @mmarocks_pl

Posted by Paweł Jóźwiak on Wednesday, December 15, 2021

Zobacz także:

Polak złapany na dopingu! Co sądzicie o całym zamieszaniu?

Nie tak wyobrażał sobie początek kariery w UFC Łukasz Brzeski (9-1-1). Polak nie zdążył jeszcze zadebiutować w największej organizacji na świecie, a już wpadł na dopingu.

Pięściarz vs. Włodarz już wkrótce! Kogo typujecie?

Na gali REVOLTA, która odbędzie się 8 stycznia w Tczewie dojdzie do bardzo ciekawie zapowiadającego się pojedynku! W oktagonie staną naprzeciwko siebie pięściarz oraz włodarz jednej z czołowych polskich federacji MMA. Mowa o Przemysławie Opalachu oraz Filipie Bątkowskim.

Weekendowy rozkład jazdy z MMA [17-19.12.2021]

Rok powoli zbliża się ku końcowi, ale przed nami wciąż jeszcze kilka ciekawych gal. Sprawdźcie co warto obejrzeć w ten weekend.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis