MMA PLMarcin NajmanNajman o walce z Murańskim: Kolejna pożegnalna walka, tak można to nazwać! [WIDEO]

Najman o walce z Murańskim: Kolejna pożegnalna walka, tak można to nazwać! [WIDEO]

Marcin Najman nie jest zadowolony z tej sytuacji! W ostatnich dniach mówiło się o walce z Pawłem Jóźwiakiem. Już teraz pojawiają się pewne problemy. Prezes Fight Exclusive Night zapewnia, że pojedynek nie odbędzie się na gali MMA VIP.

Przypomnijmy, że trzecia edycja MMA VIP planowana jest na październik. Pierwsze konferencja prasowa odbędzie się w drugiej połowie sierpnia. Już w tym momencie zapowiadano parę postaci jak – Andrzej ”Żurom” Żuromski, Rafał ”Antykonfident” Podejma czy Kazik Klimat Kartel. Ponadto debiut w MMA ma odnotować ”Polski Ken” i ”Rafalala”.

Walka z Murańskim pożegnalna?

Właśnie z takim pytaniem postanowiliśmy zwrócić się do Marcina Najmana. ”El Testosteron” w mocnych słowach wypowiedział się o prezesie Fight Exclusive Night.

No i to jest właśnie, problem który ja mam z prezesem Jóźwiakiem już od bardzo bardzo dawna. No, bo tak Prezes właściwie podbiera wszystkie pomysły o jakich usłyszy. W tym FEN pracuje cały sztab ludzi natomiast nie ma tam nikogo o jakimś kreatywnym umyśle, który by tworzył jakieś ciekawe pomysły. Zauważcie, że wszystko co robi prezes Jóźwiak ze swoimi pracownikami to jest właściwie podkradanie czyjś pomysłów.

To nie koniec. ”El Testosteron” swój ostatni pożegnalny pojedynek zamierza stoczyć z… Jackiem Murańskim.

No kolejna pożegnalna (śmiech). Można tak ją nazwać. Kolejna pożegnalna walka.

Cała rozmowa poniżej:

Zobacz także:

UFC: Jest nagranie z katorżniczego zbijania wagi Islama Makhacheva! [WIDEO] Widzieliście?

Islam Makhachev (20-1) przez wielu ekspertów i kibiców jest wskazywany jako przyszła gwiazda UFC w wadze lekkiej. Już niebawem możemy spodziewać się wielkich walk w wykonaniu Czeczena. Teraz pojawiło się nagranie z katorżniczego zbijania wagi…

Rafalala zadebiutuje w MMA na gali Marcina Najmana! [WIDEO] To już przesada?

Da się bardziej zaszokować? Organizacja MMA VIP w mediach społecznościowych poinformowała, że ich nowym nabytkiem została ”Rafalala”.