Zarabiaj na konopiach
 
 
MMA PLmiklaszMiklasz gotowy na walkę i sparing z Pudzianem: Jeśli chcesz pchać się przed szereg to musisz mnie przejść!

Miklasz gotowy na walkę i sparing z Pudzianem: Jeśli chcesz pchać się przed szereg to musisz mnie przejść!

Marcin Najman ma za sobą udany debiut w High League, a zarazem udany rewanż z prezesem Fight Exclusive Night – Pawłem Jóźwiakiem. Kto będzie następnym przeciwnikiem ”El Testosterona”? Takie pytania zadają aktualnie widzowie.

Miklasz

Tuż po walce Częstochowianina postanowiła zareagować Krystian Pudzianowski, który w mediach społecznościowych zdradził, że jest chętny i gotowy na walkę z byłym pięściarzem.

Warto zaznaczyć, że na jednej z konferencji High League 6 – Dawid ”Crazy” Załęcki zapewniał, że chciałby zmierzyć się z ”El Testosteronem”. Były pięściarz długo się nie zastanawiał i szybko przyjął wyzwanie i zaznaczył, że byłoby to sportowe starcie oraz wyzwanie.

Miklasz chętny na walkę i sparing!

Marcin Najman w mediach społecznościowych postanowił odpowiedzieć na słowa Krystiana Pudzianowskiego. ”El Testosteron” zaproponował innego przeciwnika Krystianowi.

Krystian lubię Cię i mogę z Tobą walczyć, ale wydaje mi się, że High League ma inne plany. W każdym razie Kacper Miklasz czeka na rywala i nie może znaleźć. Tam byłoby chyba szybciej

Była też od razu szybka reakcja Kacpra Miklasza, który zaznaczył, że jest gotowy na walkę bądź sparing z Krystianem Pudzianowskim.

Nie pchaj się. Ustaw się w kolejkę, my mamy swoje sprawy do wyjaśnienia. Swój konflikt, który nie został wyjaśniony. Jeśli chcesz pchać się przed szereg to musisz przejść najpierw mnie

Zobacz także:

Przepychanki i krzyki! Gorąco podczas face to face Datsika z Dos Santosem! [WIDEO] Widzieliście?

Już w najbliższą sobotę w Rosji, a dokładnie w mieście Samara odbędzie się gala Ural FC 2. W main evencie zobaczymy kontrowersyjnego Vyacheslava Datsika, który tym razem podejmie weterana MMA – Geronimo Dos Santosa (45-24-1). Zrobiło się gorąco, gdy doszło do face to face. Pojawiły się przepychanki i krzyki.

Szulakowski zapowiada kolejne walki! Myśli o rewanżu z Parke: Mam coś sobie do udowodnienia! Co wy na to?

Po ostatnich wypowiedzi wydawało się, że Grzegorz Szulakowski skupi się już na klubie i swojej organizacji. Były zawodnik KSW jak widać ma mocną motywację i już w tym momencie zapowiedział kolejny pojedynek. Szulakowski chce stoczyć walkę z pełnym obozem przygotowawczym. To nie koniec, bowiem ”Szuli” wspomina o potencjalnym rewanżu z Normanem ”Storminem” Parke.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis