Zarabiaj na konopiach
 
 
MMA PLBoksTyson Fury mocno odpowiada Usykowi: Ty mały tchórzu!

Tyson Fury mocno odpowiada Usykowi: Ty mały tchórzu!

Wielka szkoda, bowiem kibice mieli nadzieję, że już w pierwszej połowie 2023 roku dojdzie do wyczekiwanej walki w wadze ciężkiej. Negocjacje zakończyły się ostatecznie fiaskiem. Nie dojdzie do hitowego starcia Tysona Fury z Oleksandrem Usykiem. ”Król Cyganów” zabiera głos, a przy tym postanowił mocno wypowiedzieć się o Ukraińcu.

Bomba

W ostatnim czasie pod adresem mistrza pojawiło się sporo krytyki. Chodzi oczywiście o walkę z Dereckiem Chisorą oraz o niedoszłe starcie z Oleksandrem Usykiem. Ostatni raz w ringu Fury pojawił się w grudniu, gdy doszło do dość niezrozumiałej kolejnej walki z Chisorą. 34-latek ostatecznie w dziesiątej odsłonie zakończył pojedynek przed czasem.

Wcześniej Fury efektownie w szóstej rundzie znokautował Dilliana Whyte’a.

Tyson Fury reaguje!

Tyson Fury postanowił zabrać głos. Nie brakowało mocnych słów w kierunku Oleksndra Usyka.

Ty mały, oślizgły skur***! Próbowałem cały tydzień wydostać się z tego impasu. Błagałeś o wpisanie w kontrakcie rewanżu jak mała dziewczynka. Dostałeś klauzulę rewanżu, ale i tak nie chciałeś walczyć. Ty mały gów***  Zawsze musisz wiedzieć, kur***, że nigdy nie byłeś wystarczająco męski, by walczyć z “Królem Cyganów”. Ty mały tchórzu! 

Zobacz także:

Przepychanki i krzyki! Gorąco podczas face to face Datsika z Dos Santosem! [WIDEO] Widzieliście?

Już w najbliższą sobotę w Rosji, a dokładnie w mieście Samara odbędzie się gala Ural FC 2. W main evencie zobaczymy kontrowersyjnego Vyacheslava Datsika, który tym razem podejmie weterana MMA – Geronimo Dos Santosa (45-24-1). Zrobiło się gorąco, gdy doszło do face to face. Pojawiły się przepychanki i krzyki.

Szulakowski zapowiada kolejne walki! Myśli o rewanżu z Parke: Mam coś sobie do udowodnienia! Co wy na to?

Po ostatnich wypowiedzi wydawało się, że Grzegorz Szulakowski skupi się już na klubie i swojej organizacji. Były zawodnik KSW jak widać ma mocną motywację i już w tym momencie zapowiedział kolejny pojedynek. Szulakowski chce stoczyć walkę z pełnym obozem przygotowawczym. To nie koniec, bowiem ”Szuli” wspomina o potencjalnym rewanżu z Normanem ”Storminem” Parke.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis