MMA PLArchiwumClout MMANajman napluł na Ciosa! Ochrona musiała być ciągle przy nich, aby uspokajać sytuację

Najman napluł na Ciosa! Ochrona musiała być ciągle przy nich, aby uspokajać sytuację

Właśnie trwa pierwszy panel drugiej konferencji Clout MMA 2. Na samym początku było spokojnie i nie było Adriana Ciosa. Wszystko się zmieniło jak pojawił się on na scenie. Marcin Najman był wściekły za to co zrobił Cios podczas ostatniego programu. Mowa o tym jak w programie Cios spoliczkował go podczas face to face.

Najman

Najman w Płocku w formule MMA zmierzy się z dużo lżejszym Piotrem ”Lizakiem” Lizakowskim. Tego samego wieczoru ma stoczyć drugą walkę i zmierzyć się właśnie z Adrianem Ciosem.

Częstochowianin swój debiut w Clout MMA odnotował w main evencie pierwszej edycji. Najman zmierzył się z utytułowanym pięściarzem Andrzejem Fonfarą. Dla Andrzeja był to debiut w formule MMA i pierwsza walka w freak fightach. Andrzej potrzebował 16 sekund na udany debiut w freak fightach i mieszanych sztukach walki. ”El Testosteron” zaskoczył na samym początku, ponieważ ruszył i trafił dwoma cepami. Zaraz Najman próbował obalić, ale sam wylądował na plecach. Fonfara wykorzystał okazję i szybko zdemolował oponenta.

Najman nie wytrzymał!

Marcin Najman nie wytrzymał, gdy Adrian Cios tylko pojawił się na scenie. ”El Testosteron” opluł swojego rywala i zapowiedział, że będzie to robił gdy go spotka.

Podczas całego panelu były bardzo mocne słowa… Ochrona musiała być ciągle czujna. Żeby uspokoić zapędy Ciosa wcale nie było tak trudno, bowiem ochroniarz go przenosił z miejsca na miejsce. 

Cała konferencja poniżej:

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis