MMA PLMarcin NajmanNajman chce wyjaśnić aferę z Mateuszem Murańskim: Dowiemy się dokąd ta gangrena płynęła!

Najman chce wyjaśnić aferę z Mateuszem Murańskim: Dowiemy się dokąd ta gangrena płynęła!

Marcin Najman jest pewny siebie! ”El Testosteron” na swoim YouTubie zamieścił wideo, w którym zapewnia, że śledzi pytania widzów, a oni liczą na wyjaśnienie ”afery pływackiej”. Były pięściarz zapewnia i gwarantuje, że wyjaśni aferę i wszyscy dowiedzą się dokąd płynął Mateusz Murański. Trzeba przyznać, że ”El Testosteron” ponownie dymi, a ten filmik na pewno nie spodoba się Murańskiemu.

Najman

”Muran” najbliższy pojedynek stoczy dwudziestego szóstego sierpnia w Łodzi. Podczas FAME MMA 15 dojdzie do jego wyczekiwanego rewanżu z Arkadiuszem Tańculą. ”Aroy” tego wieczoru może stoczyć dwie walki, bowiem po starciu z Mateuszem ma go czekać druga walka z… Jackiem Murańskim w rzymskiej klatce.

Murański w rozmowie z portalem fansportu.pl przyznał, że chętnie w przyszłości zmierzy się z Arturem Szpilką.

Oczywiście, że kiedyś chciałbym zawalczyć w KSW. To jest marzenie każdego z nas. Nawet Arek, gdzieś tam wspomniał w wywiadzie, że chętnie by się zmierzył ze Szpilką. No to jeżeli on chętnie by się zmierzył ze Szpilką no to niech nasza walka będzie eliminatorem do starcia z Arturem. Jeżeli on tak bardzo chce walczyć w KSW. Powiedział, że coś jest na rzeczy, a potem się z tego wycofał, ale jeżeli jest coś faktycznie na rzeczy w KSW no to niech to będzie eliminator. Na pewno nie na ten moment ze Szpilką, ale za pół roku będę gotowy. Oczywiście tylko w kontekście sportowym, bo ja Artura nie znam. Nawet ich lubię z moją dziewczyną ich oglądamy, fajnie się ich ogląda w social mediach z tymi pieskami, więc ich lubimy. W MMA oczywiście, gdzie w boksie (śmiech). Jak widać Artur nie jest przylepiony do KSW – co wyszło niedawno po ogłoszeniu jego walki z Denisem.      

Najman zapewnia: Bo to że pływała na chodniku, to wiemy!

Marcin Najman podkręca emocje przed nadchodzącą wideo konfrontacją z Mateuszem Murańskim. ”El Testosteron” zapowiada, że wyjaśni ”aferę pływacką”.

Moi drodzy zadajecie bardzo wiele pytań pod tym postem zapowiadającym tą moją wideo konfrontację z tą młodą gangreną Murańskim, żebym wyjaśnił aferę pływacką. Oczywiście wyjaśnimy aferę pływacką i dowiemy się dokąd ta gangrena płynęła, bo to że pływała na chodniku, to wiemy. Nie będziemy tego rozpatrywać, tego że nie było tam wody również, ale ważne żeby się dowiedzieć gdzie on ku**a płynął.        

Całe wideo poniżej:

Zobacz także:

Zawodniczka KSW o FAME MMA: To tak jakbym się denerwowała, że aktorzy zarabiają więcej! Co wy na to?

Anita Bekus (6-2) na insta stories odpowiadała na pytania widzów. Zawodniczka KSW została zapytana o swoje podejście do organizacji FAME MMA. 31-latka zapewnia, że wspomniany projekt ją nie interesuje, lecz nie ma nic przeciwko. Wspomniała również o zarobkach.

KSW 73: Karolina Owczarz wraca na gali w Warszawie! Znamy przeciwniczkę! Widzieliście?

Karolina Owczarz (4-2) swój następny pojedynek stoczy dwudziestego sierpnia w Warszawie. 29-latka podczas KSW 73 zmierzy się z Natalią Baczyńską (6-2). Owczarz będzie chciała wrócić na odpowiednie tory po ostatniej przegranej.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis