MMA PLUFCNajlepszy średni poza UFC puka do KSW? Walka z Mamedem Khalidovem na horyzoncie?

Najlepszy średni poza UFC puka do KSW? Walka z Mamedem Khalidovem na horyzoncie?

Amerykański mistrz dwóch kategorii wagowych World Series Of Fighting David Branch (20-3) zrzekł się swoich dwóch tytułów mistrzowskich – dywizji średniej i półciężkiej – na rzecz bycia wolnym agentem. Branch wyjawił w audycji MMAHour , że nie widzi dla siebie wyzwań u obecnego pracodawcy, a biorąc pod uwagę swój wiek (35 l.), Amerykanin chce spróbować sił na najwyższym poziomie rywalizacji.

Ważne dla ludzi, mediów czy mnie jest to, że wiecie.. mam już 35 lat i pod koniec kariery jestem mistrzem dwóch dywizji, mimo to ludzie ciągle mówią “on nie zrobił tego w UFC” – tak to wygląda. Teraz jestem wolnym agentem. Ludzie od lat mówią, że jestem najlepszym fighterem poza UFC. Nie zgadzam się z tym. Wierzę, że jestem najlepszym fighterem na świecie. I teraz jest mój czas, aby to udowodnić.

Informacje o całej sprawie potwierdził szef WSOF, Ray Sefo. Branch zaznaczył również, że do końca tego tygodnia dowiemy się z kim podpisze nową umowę.

Co ciekawe zainteresowanie Amerykaninem wyraziło także KSW, czyżby szykował się duży transfer do największej polskiej organizacji MMA? Branch byłby świetnym sprawdzianem w kolejnej obronie pasa kat. średniej dla Mameda Khalidova (32-4).

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis