MMA PLNajnowszeNagrody MMA.PLNagrody MMA.pl 2017 POLSKA: Nokaut roku #2 – Oskar Piechota ciężko nokautuje Jasona Radcliffe’a

“Nokaut roku”

Drugie miejsce w kategorii “Nokaut roku” trafia do Oskara Piechoty, który 24 czerwca na gali Cage Warriors 85 zdobył pas mistrzowski w wadze średniej ciężko nokautując Jasona Radcliffe’a.

Latem 2017 roku “Imadło” stanął przed największym wyzwaniem w zawodowej karierze, stając przed szansą zdobycia pasa mistrzowskiego mocnej europejskiej organizacji Cage Warriors.

Pojedynek rozpoczął agresywniej usposobiony Anglik, który kontrolując środek oktagonu czyhał na krążącego wokół siatki Polaka. Wkrótce Radcliffe ruszył z szarżą, lecz wówczas Piechota skontrował wyprowadzając potężny lewy sierpowy! Jason runął na matę, a Oskar dobił rywala kilkoma uderzeniami z góry. Cóż za walka, cóż za nokaut! “Imadło” potrzebował zaledwie 32 sekundy, by zdobyć mistrzostwo Cage Warriors.