MMA PLNajnowszeBellatorNadchodzi historyczna gala Bellator 300! Znamy szczegóły tego jubileuszowego wydarzenia! Aż cztery walki o pasy!

Nadchodzi historyczna gala Bellator 300! Znamy szczegóły tego jubileuszowego wydarzenia! Aż cztery walki o pasy!

To już oficjalna informacja! Nadchodzi bowiem – i to wielkimi krokami – jubileuszowa gala Bellator 300! Dzisiaj znamy już szczegóły tego wydarzenia. W karcie walk znajdują się aż… cztery pojedynki o mistrzowskie pasy!

historyczna gala Bellator 300

Druga największa amerykańska organizacja mieszanych sztuk walki jesienią będzie obchodziła swój jubileusz i zamierza to zrobić z pompą.

Sprawdźcie sami!

Nadchodzi historyczna gala Bellator 300!

Gala Bellator 300 odbędzie się już 7 października w Pechanga Arena w San Diego. Walką wieczoru będzie pojedynek o mistrzowski pas wagi ciężkiej, a poprzedzać go będą aż… trzy co-main eventy!

W najważniejszym starciu tego wieczoru, podwójny mistrz Bellatora Ryan Bader zmierzy się z Lintonem Vassellem. Przed tym starciem kibice zobaczą także:

  • walkę o mistrzowski pas wagi piórkowej dywizji kobiet Cris Cyborg vs Cat Zingano
  • walkę o mistrzowski pas wagi lekkiej Usman Nurmagomedov vs Brent Primus
  • walkę o mistrzowski pas wagi muszej dywizji kobiet Liz Carmouche vs Ilima-Lei Macfarlane.

Szef Bellatora – Scott Coker nie krył podekscytowania po ogłoszeniu najważniejszych walk gali Bellator 300:

“Kiedy pierwszy raz zawitałem do Bellatora, to postanowiliśmy wspólnie, że jako cel obieramy sobie pozyskanie i rozwój najlepszych dostępnych talentów na rynku oraz produkcję wydarzeń dla ogromnej widowni. Naszym pierwszym wspólnym wydarzeniem była gala Bellator 131 w San Diego i nie możemy być bardziej podekscytowani powrotem na tę arenę przy monumentalnym wydarzeniu jakim jest Bellator 300. Chcemy zapewnić fanom epicką noc i taką właśnie kartę walk. Nie ma nic lepszego od pokazania walk czterech mistrzów, którzy na szali kładą swoje pasy mistrzowskie. Jestem dumny z pracy, jaką włożyłem w rozwój tej organizacji, a Bellator 300 będzie największą galą naszej organizacji.”

A Wy zamierzacie oglądać święto Bellatora w postaci ich trzysetnej gali? Te ogłoszone walki mistrzowskie przekonują Was do zainteresowania się tym wydarzeniem?

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis