MMA PLMarcin NajmanNa gali u Najmana dojdzie do… walki żużlowców! Nazwisko jednego już znamy!

Na gali u Najmana dojdzie do… walki żużlowców! Nazwisko jednego już znamy!

Foto: Twitter/ Marcin Najman

Wygląda na to, że na nadchodzącej wielkimi krokami gali u Marcina Najmana dojdzie do… walki żużlowców! To niejako precedens w sportach walki ideowo nastawionych na popkulturalną rozrywkę.

Gala MMA-VIP, która zostanie zorganizowana przez Marcina “El Testosterona” Najmana odbędzie się już 13 lutego. W rozpisce wydarzenia znajduje się wielu byłych pięściarzy, którzy zadebiutują w formule MMA, w tym była mistrzyni świata Ewa Piątkowska, była zawodniczka UFC Izabela Badurek, czy właśnie sam Marcin Najman, który stoczy swój pożegnalny pojedynek.

Ostatnim rywalem Marcina Najmana w karierze ma być Szymon “Taxi Złotówa” Wrzesień. Ich pojedynek będzie walką wieczoru całego wydarzenia.

Na gali u Najmana dojdzie do… walki żużlowców! Nazwisko jednego już znamy!

Co ciekawe, Marcin Najman zapowiedział na galę MMA-VIP walkę… żużlowców! Nazwisko jednego z nich znamy już teraz. Całe zestawienie oficjalnie zostanie ogłoszone jutro.

Kto zatem jest pierwszym żużlowcem, którzy weźmie udział w walce na gali MMA-VIP?

Według informacji opublikowanej przez Marcina Najmana będzie nim… Edward Mazur – 27-letni żużlowiec, który swoje doświadczenie w czarnym sporcie zdobywał w Unii Tarnów, a obecnie jest żużlowcem Wilków Krosno.

Jego rywalem ma być żużlowiec z przeszłością w Ekstralidze:

Zobacz także:

Uczestnik ”Rolnik szuka żony” zawalczy na gali Najmana! Czy to dobry pomysł?

Już trzynastego lutego odbędzie się pierwsza edycji MMA VIP. Swój zawodowy debiut odnotuje Mateusz Kisiel, który znany jest… z ostatniej edycji ”Rolnik szuka żony”. Czy to dobry pomysł?

Gniadek zrywa kontrakt z FEN, Jóźwiak odpowiada! Co o tym sądzicie?

Znów afera kontraktowa w organizacji FEN. Tym razem Kamil Gniadek zapowiada koniec współpracy

White o walce Paula z Floydem: To będzie jednostronne lanie, nawet nie będzie to śmieszne!

Jak widać Dana White nie jest fanem ostatnich zachowań braci Paul. Szef UFC twierdzi, że Logan Paul w nadchodzącym starciu z Floydem Mayweatherem (50-0, 27 KO) dostanie srogą nauczkę. Przypomnijmy, że do tego starcia ma dojść dwudziestego lutego.