MMA PLFENKamil Gniadek odchodzi z FEN! Paweł Jóźwiak zapowiada batalię o zablokowanie zawodnika!

Kamil Gniadek odchodzi z FEN! Paweł Jóźwiak zapowiada batalię o zablokowanie zawodnika!

Foto: Facebook/ Kamil Gniadek

Jeden z czołowych zawodników wagi półśredniej w Polsce Kamil Gniadek odchodzi z organizacji FEN! 26-latek poinformował w mediach społecznościowych o swojej decyzji, którą od razu skomentował prezes organizacji Paweł Jóźwiak.

Prezes FEN nie zamierza dopuścić do opuszczenia szeregów organizacji przez Kamila Gniadka, który jakby nie patrzeć jest jednym z tych zawodników, na których FEN zawsze mógł liczyć.

Kamil Gniadek odchodzi z FEN! Paweł Jóźwiak zapowiada “konflikt prawny” i batalię o zablokowanie zawodnika!

Wczoraj wieczorem Kamil Gniadek opublikował na Facebooku wpis, w którym podziękował FEN za lata współpracy i ogłosił, że rozstaje się z organizacją Pawła Jóźwiaka:

Chciałbym oficjalnie Was poinformować, że zakończyłem współpracę z Federacją FEN. Wpłynęło na to wiele czynników, a ostatnie wydarzenia zmusiły mnie do podjęcia decyzji o zerwaniu kontraktu.

Chciałbym bardzo podziękować Pawłowi Jóźwiakowi i każdej osobie tworzącej Federację FEN za parę ładnych lat współpracy!

Dziękuje Wam, fanom za wsparcie 🙂 Obiecuje, że niedługo zobaczycie mnie ponownie w oktagonie!
Zamykamy jedne drzwi, żeby otworzyć kolejne! Jedziemy dalej!

‼️ Ważne info ‼️Siemano! 🤚🏻Chciałbym oficjalnie Was poinformować, że zakończyłem współpracę z Federacją FEN….

Posted by Kamil Gniadek – MMA Fighter on Monday, January 25, 2021

Jednak nie tak Gniadek wyobrażał sobie odejście z FEN. Jeszcze wczoraj do akcji wkroczył prezes organizacji Paweł Jóźwiak, który określił zerwanie kontraktu bezprawnym i zapowiedział batalię prawną i zablokowanie zawodnika u innych czołowych organizacji.

Oto wymiana obu stron w mediach społecznościowych:

Kamil Gniadek swoją ostatnią walkę w FEN stoczył w styczniu 2020 roku. Szybko pokonał w niej Michała Balcerczaka. Wcześniej przegrywał z czołowymi zawodnikami swojej dywizji wagowej – Andrzejem Grzebykiem i Szymonem Duszą. W organizacji FEN Gniadek posiada rekord 5-3.

Zobacz także:

Rozpiska KSW 58 – poznaliśmy ostateczną kolejność walk

Rozpiska nadchodzącej gali KSW 58 jest już w całości znana, ale ciągle nie byliśmy pewni ostatecznej kolejności pojedynków, jakie zobaczymy już w nadchodzącą sobotę 30 stycznia.

Droga do KSW 58: Salahdine Parnasse i Daniel Torres [ZAPOWIEDŹ WIDEO]

Droga do KSW 58. Ponad rok fani KSW czekali na powrót do klatki mistrza wagi piórkowej. Już podczas gali KSW 58 Salahdine Parnass stanie do obrony swojego pasa w starciu z nieprzewidywalnym Danielem Torresem.