MMA PLUFCMy name is… Jan Błachowicz przedstawia fanowskie promo przed walką z Jonem Jonesem [WIDEO]

My name is… Jan Błachowicz przedstawia fanowskie promo przed walką z Jonem Jonesem [WIDEO]

Czy Jan Błachowicz (26-8) otrzyma w końcu szansę walki o pas mistrzowski UFC? Ostatnie występy “Cieszyńskiego Księcia” stały się też inspiracją dla twórczości fanów.

Aktualnie Błąchowicz zajmuje czwarte miejsce w rankingu kategorii półćiężkiej UFC. Polak jest obecnie najwyżej sklasyfikowanym zawodnikiem, z którym do tej pory nie mierzył się jeszcze obecny mistrz Jon Jones.

O rewanż z “Bonesem” mocno zabiega jego ostatni rywal Dominick Reyes, który podczas lutowej gali UFC 247 w Houston stoczył z mistrzem wyrównany pojedynek. Sam Jones preferuje jednak walkę z Błachowiczem. Mogliśmy się o tym przekonać już po ostatniej walce Polaka, gdy czempion UFC był obecny na trybunach pod klatką. Aspiracje mistrzowskie Błachowicza popiera też m.in. jego rodaczka Joanna Jędrzejczyk czy były rywal Jimi Manuwa.

Najlepszy polski zawodnik zamieścił w mediach społecznościowych fanowskie promo, na którym możemy zobaczyć m.in. niedawne efektowne nokauty na Luke’u Rockholdzie czy Coreyu Andersonie.

Fanowskie promo:

Czy Jan Błachowicz doczeka się w końcu swojej szansy i zostanie pierwszym przedstawicielem męskiego MMA w sporcie, który zawalczy o najwyższe trofeum w światowym MMA? Oczywiście w obecnej sytuacji pandemii koronawirusa ciężko spodziewać się nowych ogłoszeń walk. Mamy jednak nadzieję, że gdy sytuacja zostanie opanowana to czekać będzie nas wielkie święto dla polskich fanów.