MMA PLUFCJoanna Jędrzejczyk: Janek powinien być pierwszy w kolejce do walki z Jonesem

Joanna Jędrzejczyk: Janek powinien być pierwszy w kolejce do walki z Jonesem

Foto: UFC YouTube

Jan Błachowicz (26-8) czy Dominick Reyes (12-1)? Świat mieszanych sztuk walki od tygodni zastanawia się, który z tych zawodników ostatecznie dostanie szansę walki o pas mistrzowski wagi półciężkiej UFC przeciwko Jonowi Jonesowi (26-1, 1 N/C).

Jon Jones i Dominick Reyes zmierzyli się ze sobą na UFC 247. Wówczas „Bones” wygrał to starcie decyzją sędziów, choć wg wielu obserwatorów, to Reyes zasługiwał na zwycięstwo

Jan Błachowicz natomiast w swoim ostatnim występie znokautował Coreya Andersona i został ostatnim zawodnikiem z czołówki dywizji półciężkiej, który jeszcze nie mierzył się z Jonesem.

Swoje zdanie na temat kolejnego rywala Jona Jonesa w rozmowie z portalem sport.pl przedstawiła była mistrzyni wagi słomkowej UFC Joanna Jędrzejczyk (16-4):

“Z tego, co wiem, walka o pas była zapisana w jego kontrakcie. Fajnie, jakby UFC się z tego wywiązało. Dominick Reyes i Jon Jones dali bardzo dobrą i wyrównaną walkę, dlatego rewanż wisi w powietrzu. Jednak uważam, że Janek powinien być pierwszy w kolejce do walki z Jonesem. Trzymam za niego kciuki, bo bardzo mocno zasłużył na walkę o pas. Nie możemy jednak zapominać, że to jest biznes.”

Cała rozmowa Joanny Jędrzejczyk ze sport.pl do sprawdzenia -> TUTAJ.