MMA PLNajnowszeHighleagueMurański zaatakował Najmana na backstage’u: Jacek się zaczaił na Marcina za tego liścia!

Murański zaatakował Najmana na backstage’u: Jacek się zaczaił na Marcina za tego liścia!

Marcin Najman na konferencji powtarzał parę razy, że nie chce, aby dochodziło do jego face to face z Jackiem Murańskim, bowiem ma do niego dużo negatywnych emocji i dojdzie do rękoczynów. Ostatecznie prowadzący zaprosili ich do spojrzenia sobie głęboko w oczy. ”El Testosteron” szybko spoliczkował przeciwnika. Jak się okazuje po konferencji również doszło do szarpaniny!

Murański

Przypomnijmy, że Jacek Murański i Marcin Najman wystąpił w grand prix, które wystartuje na najbliższej 7 edycji. Gala freakowa odbędzie się siedemnastego czerwca w Krakowie. Niewykluczone, że w końcu ”El Testosteron” i ”Muran” na siebie trafią i dojdzie do konfrontacji w klatce.

Pozostałymi uczestnikami turnieju są Tomasz ”Szalony Reporter” Matysiak, Mariusz ”Super Mario” Sobczak, Jakub ”Japczan” Piotrowicz, Dariusz ”Daro Lew” Kazmierczuk, Kacper ”Ludwiczek” Bociański oraz Piotr Lizakowski. 

Lizakowski relacjonuje co się stało!

Piotr Lizakowski widział co się stało tuż po drugim panelu konferencji High League 7.

Tak, widziałem tą sytuację. Jacek się zaczaił na Marcina za tego liścia, który był na face to face. Akurat nie było ochrony w tamtym momencie, bo tam jest bardzo ciemno na tym backstage’u – ja nawet nie widziałem Jacka, gdzie się zaczaił. Najman schodził i tam jakiś wyskok był, uderzenie. ”Kubańczyk” bardzo fajnie zareagował, bo Marcin chciał się odegrać, a ”Kubańczyk” go odciągnął. Ochrona przybiegła odciągnęła Jacka i nie wiem, bo poszedłem stamtąd. Nie chciałem tam w tym uczestniczyć. Doszło tam do rękoczynów na backstage’u. Klasyka freak fightów.         

Cała rozmowa poniżej:

Zobacz także:

High League 7: Znamy wszystkich uczestników grand prix! Będziecie zaskoczeni! Co wy na to?

Właśnie trwa pierwsza konferencja promująca galę High League 7, która siedemnastego czerwca odbędzie się w Krakowie. Podczas konferencji poznaliśmy wszystkich uczestników ciekawie zapowiadającego się grand prix. Trzeba przyznać, że dawno nie było turnieju, a przede wszystkim takiego!

FEN ma nowego zawodnika! To niepokonany Polak! Ekspert od MMA nie ma wątpliwości: Dobry transfer! Widzieliście?

Bardzo dobra informacja dla fanów zawodowego MMA! Organizacja FEN, czyli druga pro sportowa siła w polskich mieszanych sztukach walki ma nowego zawodnika! I to bardzo perspektywicznego!

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis