MMA PLHighleagueMurański pewny siebie! Ma przesłanie do Bomby: Były chłopaku Zusje, nie wiesz co Cię czeka! [WIDEO]

Murański pewny siebie! Ma przesłanie do Bomby: Były chłopaku Zusje, nie wiesz co Cię czeka! [WIDEO]

Na kanale High League pojawił się materiał ”Dzień z Mateuszem Murańskim”. Były aktor ”Lombard. Życie pod zastaw” jest pewny siebie przed debiutem w kolejnej freakowej organizacji. ”Muran” dziesiątego grudnia podczas piątej edycji w Łodzi skrzyżuje rękawice z Pawłem Bombą. Walka odbędzie się w formule K-1.

Murański

W main evencie zobaczymy wyczekiwane starcie pomiędzy Pawłem ”Tyborii” Tyburskim, a raperem Alberto Simao.

Bomba będzie szukał pierwszego zwycięstwa. W poprzednich walkach w High League został szybko znokautowany z rąk Mateusza ”Tarzana” Leśniaka oraz Amadeusza ”Ferrari” Roślika.

Murański również będzie chciał wrócić na odpowiednie tory, bowiem ostatnie walki przegrywał. Przed czasem odprawił go w wyczekiwanym rewanżu Arkadiusz Tańcula. Ostatnia walka zaś miała miejsce na MMA ATTACK 4, gdzie na zasadach boksu przegrał pewnie na punkty z doświadczonym Vaso Bakoceviciem.

Dzień z Mateuszem Murańskim!

Na kanale High League pojawił się materiał z Mateuszem Murańskim. ”Muran” miał ważne przesłanie do Pawła Bomby przed ich nadchodzącym starciem.

Były chłopaku Zusje, nie wiesz co Cię czeka!

Wspomniana sytuacja poniżej:

Zobacz także:

Okniński postanowił przeprosić zawodniczkę PRIME: Pewne rzeczy były za mocne trochę! Widzieliście?

Mirosław Okniński w rozmowie z portalem FanSportu.pl postanowił przeprosić zawodniczkę PRIME SHOW MMA – Annę Andrzejewską. Chodzi oczywiście o sytuacje, która miała miejsce na drugiej konferencji PRIME przed czwartą edycją w Szczecinie.

Poddenerwowany Tyburski odpowiada widzowi: Powiedz mi to, kiedyś w twarz jak mnie spotkasz! [WIDEO] Co wy na to?

Wczoraj na kanale High League odbyły się kolejny program ”Rundki”. Doszło na nim do konfrontacji słownej pomiędzy Pawłem Tyburskim, a Alberto Simao. Będzie to main event zbliżającej się gali High League 5, która dziesiątego grudnia odbędzie się w Łodzi. Nie brakowało mocnych telefonów.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis