MMA PLNajnowszeHighleaguePoddenerwowany Tyburski odpowiada widzowi: Powiedz mi to, kiedyś w twarz jak mnie spotkasz! [WIDEO]

Poddenerwowany Tyburski odpowiada widzowi: Powiedz mi to, kiedyś w twarz jak mnie spotkasz! [WIDEO]

Wczoraj na kanale High League odbyły się kolejny program ”Rundki”. Doszło na nim do konfrontacji słownej pomiędzy Pawłem Tyburskim, a Alberto Simao. Będzie to main event zbliżającej się gali High League 5, która dziesiątego grudnia odbędzie się w Łodzi. Nie brakowało mocnych telefonów.

Tyburski

Tyburski ma za sobą dwa efektowne start w PRIME SHOW MMA. ”Tybori” podczas drugiej edycji w Gdyni pokazał się z kapitalnej strony. Podopieczny Przemysława Szyszki w pierwszej rundzie zdemolował Adama Soroko. Wcześniej Paweł równie efektownie zastopował Łukasza Lupę.

Paweł Tyburski przez wielu fanów/widzów jest uważany za jednego z najlepszych freak fighterów – jeśli chodzi o poziom sportowy.

Tyburski mocno odpowiada!

Paweł Tyburski mógł się tego spodziewać. Jeden z telefonów i temat jego wyglądu. ”Tybori” postanowił mocno odpowiedzieć.

– Nie wstyd Ci przyjść w koronie do studia i robić z siebie księżniczkę i tak dalej, bo tak naprawdę robisz z siebie błazna za przeproszeniem.

Powiem Ci tak, jeśli nie znasz historii związaną z księżniczką, to w tym momencie Ty robisz z siebie błazna, bo wypowiadasz się na temat, o którym nie masz zielonego pojęcia. Wejdź sobie do mnie na tik toka, wejdź w komentarze i może wtedy połączysz fakty i nie zdasz więcej takiego głupiego pytania.

– Ale myślisz, że nie słusznie nazwałem Cię księżniczką?

No, ale powiedz mi – słucham argumentów, dlaczego nazywasz mnie księżniczką. Słucham.

– Jesteś sztuczny.

No dobra co to znaczy jesteś sztuczny? Bo to jest takie pojęcie no ogólnikowe, za mało szczegółów. Dawaj.

– Wiesz co no po prostu jak się patrzy na Ciebie, to widać, słychać i czuć totalną tandetę. No przepraszam – facet powinien wyglądać jak facet, a nie jak pi****

No dobrze jeśli uważasz, że wyglądam jak pi****, to nie będę… bo to już byłoby chamskie. Jeżeli Ty uważasz, że tak wyglądam, a masz lusterko w domu?

– Mam, oczywiście.

To spójrz w nie i powiedz jak Ty wyglądasz.

– Wiesz co, wyglądam jak facet przynajmniej.

Ja uważam, że ktoś kto mówi o wyglądzie komuś, gdzie każdy z nas ma prawo wyglądać jak chce i dzwoni do kogoś na rundki i mówi, że wyglądasz jak pi* tylko za jego wizerunek, to jest właśnie najgorszą pi**** i najgorszą ciotą. Powiedz mi to, kiedyś w twarz jak mnie spotkasz okey?

– Bardzo chętnie.

Dobrze. No to skąd jesteś? Przyjedź tutaj, powiedz to od razu w twarz. To co robisz, to jest zazdrość i ból dupy. Wyślij adres, to wyślemy Ci taką maść.

Cała sytuacja poniżej:

https://youtu.be/8Ba-x9q1ROI?t=245

Zobacz także:

Okniński proponuje walkę syna z Pudzianowskim: Po przegranej Pudziana z Mamedem… Widzieliście?

Mirosław Okniński ma pomysł na kolejny pojedynek swojego syna. Uznany trener chciałby zobaczyć walkę Adama z… Mariuszem Pudzianowskim. Przypomnijmy, że Okniński trenował weterana KSW do pierwszych zawodowych walk.

Marcin Wrzosek zabrał głos w sprawie zarobków! Porównał pieniądze w KSW, a w freak fightach! Co wy na to?

Marcin Wrzosek w rozmowie z 6PAK wyjawił różnice pieniędzy w KSW, a walkami w freak fightach. ”Polish Zombie” nie ukrywa, że jest zadowolony ze swojej decyzji, aby toczyć pojedynki w freakowych organizacjach.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis