MMA PLFAME MMAMurański na sparingach w Arrachionie Olsztyn: Cenne wskazówki od Mameda!

Murański na sparingach w Arrachionie Olsztyn: Cenne wskazówki od Mameda!

Mateusz Murański jeden z najpopularniejszych aktualnie zawodników spośród zawodników freakowych. Budzący kontrowersje i popularyzujący środowisko. Murański to gość, który przebojem się wdarł w uniwersum walk freakowych. Razem ze swoim tatą podbili freakowe środowisko. W tym roku robili ogromne liczby i zasięgi pod materiałami. Nie można im odmówić, że to barwne postacie.

Aktualnie Mateusz ma zaplanowaną walkę rewanżową z Arkadiuszem “Aroyem” Tańculą. W pierwszej walce był ogrom emocji. Najpierw Tańcula bił do jednej bramki Murańskiego, następnie odcięło mu tlen i trzecia runda to gra do drugiej bramki. Walkę wygrał Tańcula, jednak Mateusz nie zgadzał się z werdyktem sędziów. Po walce okazało się, że Tańcula miał poważny problem z nerkami i walka mogła się skończyć tragicznie.

Murański trenuję z Mamedem Khalidovem!

W dniu dzisiejszym Mateusz wrzucił zdjęcia z dnia sparingowego. A tam można ujrzeć Mistrza KSW i żyjącej legendy polskiego MMA – Mameda Khalidova. Mateusz zdjęcie podpisał tak:

Mordercze sobotnie spraringi! Gościnnie w klubie Arrachion Olsztyn, razem z moim trenerem Robertem Maruszakiem. Oraz cenne wskazówki od mistrza KSW – Mameda Khaldiova.

Czy wskazówki od aktualnego mistrza wagi średniej pomogą w zwyciężeniu walki na najbliższej gali Fame? Odpowiedź na to pytanie dostaniemy dwudziestego listopada! A wy jak zapatrujecie się na ten pojedynek, czy “Młody Muran” kolejny raz podbiję klatkę? Dla przypomnienia na ubiegłej gali Elite Fighters wygrał dwa pojedynki jednej nocy! W tym ten drugi wygrał poprzez brutalny nokaut na “Mielonidasie”.

Zobacz także:

Co za występ młodego Mansura! Oglądaliście?

Mansur Azhiev (7-0) pokonał Amaury’ego Juniora (13-10, 1 N/C) na gali Armia Fight Night 11 w Łodzi.

Widzieliście nasze typy na UFC 268?

Zapraszamy na dwieście czterdziestą piątą edycję naszego typowania redakcyjnego. W tej odsłonie wytypowaliśmy pojedynki z gali UFC 268

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis