MMA PLFAME MMAMurański chce zostać Prezydentem: To nie jest żart, z grupą moich znajomych mamy taki pomysł!

Murański chce zostać Prezydentem: To nie jest żart, z grupą moich znajomych mamy taki pomysł!

Jacek Murański liczył, że dostanie szansę na sprawdzenie się w szalonej rywalizacji. ”Muran” został wysłuchany i już podczas FAME MMA 15 dwudziestego szóstego sierpnia stoczy drugi pojedynek w mieszanych sztukach walki. To jednak nie koniec, bowiem Murański chce zostać Prezydentem. 52-latek podał datę!

Murański

O takich planach ”Muran” wspominał już jakiś czas temu w rozmowie z naszym portalem.

Moim celem życiowym jest zostanie Wiceministrem Sprawiedliwości w Polsce to takim celem krótkodystansowym na najbliższe parę lat. Mam do tego predyspozycje (merytoryczne i formalne), żeby być Ministrem Sprawiedliwości trzeba być absolwentem prawa, ja nie chcę być Ministrem a Wiceministrem Sprawiedliwości – tu wystarczy mój tytuł magister nauk politycznych i taki wiceminister nawet był ostatnio w rządzie. A moim planem dalekosiężnym, a mam też przygotowanie formalne – a przygotowanie praktyczne polega na tym, że spędziłem niesłusznie (co za chwilę będzie udowodnione) parę lat swojego życia oglądając świat z drugiej strony krat. To nie jest na tą rozmowę, ale to zaraz będzie to wyrzucone w mediach ogólnopolskich. Jako, że spędziłem i grypsowałem i wiedziałem jak się zachować, byłem tam w wyniku pomówienia 60-tki, znam system od wewnątrz i wiem czego temu systemowi brakuje. Mam super przygotowanie praktyczne do pełnienia funkcji Wiceministra Sprawiedliwości, a moim celem dalekosiężnym życiowym jest zostanie Prezydentem Polski.       

Murański zapewnia: Jest taki pomysł!

Podczas ostatniego cage’a nie było nudy! Jacek Murański i “Konopskyy” byli gośćmi programu. ”Muran” zdradził, że rozpoczęta została już praca nad kampanią wyborczą.

Kandydowanie w 2030 roku to nie jest żart. Z grupą moich wiernych przyjaciół, jeszcze z czasów studiów, mamy taki pomysł. On się zrodził w zakamarkach pewnej grupy analitycznej skupionej wokół pewnego bardzo wpływowego portalu. Jest taki pomysł.

Cały program możecie zobaczyć poniżej:

Zobacz także:

Wiemy ile pożegnalnych walk stoczy Marcin Najman! Znamy też rywali ”El Testosterona”! Tak będzie?

Marcin Najman postanowił zabrać głos na twitterze. Wiemy ile pożegnalnych walk planuje ”El Testosteron” w 2022 roku. Częstochowianin zapewniał, że 2022 rok będzie ostatnim jeśli chodzi o jego zawodowe starty. Znamy też przeciwników Najmana.

Niesamowity wyczyn Polaka! Jako pierwszy w historii ukończył Iron Mana z 50kg ciężarem na plecach! Widzieliście?

Wojciech Sobierajski ponownie dokonał rzeczy niemożliwej! Tym razem Polak pokonał pełny dystans Iron Mana z dodatkowym 50kg ciężarem na plecach.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis