MMA PLArchiwumBoxdelMocny face to face między Prezesem FEN a Boxdelem przed FAME Friday Arena 2 [WIDEO]

Mocny face to face między Prezesem FEN a Boxdelem przed FAME Friday Arena 2 [WIDEO]

Wczoraj odbyła się konferencja prasowa promująca nadchodzącą wielkimi krokami galę FAME Friday Arena 2. Podczas tego wydarzenia kibice oglądali mocny face to face między bohaterami walki wieczoru imprezy – Prezesem FEN a Boxdelem.

face to face między Prezesem FEN a Boxdelem

Paweł Jóźwiak i Michał Baron wystąpią w main evencie gali, która odbędzie się już w najbliższy piątek 29 września w Netto Arenie w Szczecinie.

Starcie to będzie rewanżem za walkę, która odbyła się w rzymskiej klatce i którą wygrał Boxdel przez werbalne poddanie się Prezesa FEN.

FAME FRIDAY ARENA #2 wyłącznie w systemie PPV. Transmisję można wykupić pod tym linkiem.

Mocny face to face między Prezesem FEN a Boxdelem przed FAME Friday Arena 2

Wczoraj obaj zawodnicy ponownie skonfrontowali się na słowa przed pojedynkiem. I choć atmosfera między Prezesem FEN a Boxdelem w tej chwili jest zgoła odmienna od tej, którą prezentowali przed swoim pierwszym starciem, to kibice i tak oglądali trochę emocji w ich słownej potyczce.

Prezes FEN i Boxdel wprost przyznają, że z nienawiści doszli do obojętności w swoich wzajemnych relacjach, ale ich face to face będący zakończeniem wczorajszej konferencji prasowej zrobił wrażenie na kibicach zgromadzonych w sali hotelowej oraz przed odbiornikami.

Zobaczcie jak Prezes FEN z kopyta ruszył w stronę swojego najbliższego przeciwnika:

Cała konferencja prasowa do nadrobienia poniżej:

W karcie walk nadchodzącej wielkimi krokami gali FAME Friday Arena 2 znajdują się pojedynki z udziałem takich zawodników jak: Daro Lew, Robert Pasut, Alan Kwieciński, Kacper Błoński, Maksymilian Wiewiórka, Josef Bratan, Arkadiusz Tańcula czy Dominik Zadora.

Będziecie oglądać to wydarzenie?

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis