MMA PLDenis ZałęckiMocna wymiana zdań pomiędzy Załęckim, a Kubiszynem: Ci tłumaczę tępaku pi**dolony, że to była skrucha!

Mocna wymiana zdań pomiędzy Załęckim, a Kubiszynem: Ci tłumaczę tępaku pi**dolony, że to była skrucha!

Podczas pierwszej konfrontacji słownej Denisa Załęckiego z Mateuszem Kubiszynem nie brakowało tak zwanych dymów. Padły mocne słowa i wydaje się, że na pierwszej konferencji High League 3 może być grubo. Do ich starcia dojdzie czwartego czerwca w Ergo Arenie. Pojedynek został zakontraktowany w formule MMA.

Załęcki

Mateusz Kubiszyn szerzej znany jako ”Don Diego” to Polski zawodnik kickboxingu. Głośniej się o nim zrobiło jak wygrał turniej GROMDA, czyli turniej walk na gołe pięści. Pokazał on wtedy, że nie liczą się gabaryty tylko umiejętności jakimi dysponujesz. Na GROMDA 3 w finale pokonał on Krystiana Kuźmę szerzej znanego jako ”Tyson”. Faworytem był wtedy Torunianin, lecz doświadczenie związane ze sportami walki przemawiało za Kubiszynem. ”Don Diego” był nawet liczony w 1 minucie walki, ale im dłużej to trwało tym większą przewagę miał Mateusz. Znokautował go pod koniec 3 rundy i został zwycięzcą turnieju GROMDA.

Mocna wymiana zdań!

Tak trzeba nazwać konfrontację pomiędzy Denisem Załęckim, a Mateuszem Kubiszynem.

Denis Załęcki: Nie pamiętam dokładnie co mnie najbardziej wkurzyło. Chyba to, że lubię pisać do prokuratury. Gość nie zna tematu, a się wypowiada, ale ch*j nie chce mi się nawet tego ciągnąć.  

Mateusz Kubiszyn: W każdym półświatku zawsze się mówi jeżeli masz papier, to znaczy że jest cacy. Masz na kogoś papiery no to wtedy możesz mówić, a Ty sam sobie napisałeś na siebie papiery no to jak? (śmiech).  

Denis Załęcki: O czym Ty pi**dolisz, nie masz mózgu w ogóle.

Mateusz Kubiszyn: No nie mam mózgu, no tak.

Denis Załęcki: No nie masz, bo pie**olisz farmazony.

Mateusz Kubiszyn: No tak pi**dole farmazony. To, że Ty pisałeś do prokuratury to też jest farmazon.

Denis Załęcki: Nie to nie jest farmazon, ale już Ci tłumaczę tępaku pi**dolony, że to była skrucha. Czego Ty nie rozumiesz?  

Mateusz Kubiszyn: To nic nie zmienia skoro jesteś charakterniak to się nie gada z gitami, policją i tak dalej.

Denis Załęcki: Co Ty pi**dolisz na głupoty, nie mogę tego słuchać. Ja nie lubię gadać na kamerkach, gdybyśmy rozmawiali na żywo no chłopie, ostatni raz zgadzam się na kamerki, bo ja z Tobą psychicznie nie wytrzymuje chłopie. Ty jesteś taką… a daj spokój, nie będę Cię nawet obrażał. Siedź, śmiej się, spotkamy się to pogadamy sobie. Odzywa się gość, który ma zasady i wzywa swoich informatyków, żeby się dowiedzieli kto mu groził, bo ktoś mu coś napisał na instagramie. Straszy policją, pała jedna.      

Mateusz Kubiszyn: Sprawdziłem to, wiem kto to jest i ta informacja mi w zupełności wystarczy.

Denis Załęcki: Sprawdziłem i wiesz kto to jest. Dobra, ale Ty jesteś farmazoniarz chodzący ja pi**dole. Ty, Grabowski i Vasyl do jednego wora.  

Cała konfrontacja poniżej:

Aktualna karta walk:

Alberto “Alberto” Simao vs Marcin Dubiel
Robert “Robur WK” Orzechowski vs Robert “Hardkorowy Koksu” Burneika
Aniela “Lil Masti” Bogusz vs Zusje Astafiewa (LETHWEI)
Denis “Bad Boy” Załęcki vs Mateusz “Don Diego” Kubiszyn
Ewa Brodnicka vs Kamila “Kamiszka” Wybrańczyk

Zobacz także:

Denis Załęcki ostro o Vasylu: Niech wypi**dala rodziny bronić na Ukrainie, a nie wali w ch*ja! [WIDEO] Widzieliście?

Denis Załęcki podczas pierwszej konfrontacji z Mateuszem Kubiszynem postanowił w mocnych słowach wypowiedzieć się o innym zawodniku GROMDY. Mowa o Vasylu, który w mediach społecznościowych wyśmiał i skomentował debiut ”Bad Boya” w High League. Tu jest również mocna spina.

Były mistrz KSW wchodzi w dyskusję z polskim hejterem: A Ty ku**a co zrobiłeś w życiu?

Fernando Rodrigues (13-7) nie odpuszcza! Były mistrz KSW w wadze ciężkie podpisał kontrakt z rosyjską organizacją Russian Cagefighting Championship. ”Santo Forte” postanowił wejść w dyskusję z jednym z polskich internautów. Padły mocne słowa.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis