MMA PLLew KazimierczukMocna wymiana zdań Daro Lwa z Nitrozyniakiem: Ale ode mnie to się cw**u odpi**dol!

Mocna wymiana zdań Daro Lwa z Nitrozyniakiem: Ale ode mnie to się cw**u odpi**dol!

Dymy! Takie powstały po wpisie Dariusza Kazmierczuka na twitterze. Internetowy twórca Sergiusz Górski postanowił mocno zareagować. Wydaje się, że to nie będzie ich ostatnia wymiana zdań. ”Daro Lew” zapowiada, że ”Nitrozyniak” przeprosi za te słowa.

Lew

Przypomnijmy, że Dariusz po ostatniej walce Sergiusza zaproponował mu pomóc w treningach. Górski przegrał szybko w pierwszej rundzie z debiutującym ”Xayoo”.

Nitozyniak czy Mlekozyniak not matters pomogę ci w przygotowaniach ,i zrobimy im jeszcze surprise ,tylko posłuchaj się Lwa ,a będziesz wielki it will happen Łaaasas

Daro Lew do Nitrozyniaka: Za cwela prędzej czy później przeprosisz!

Dariusz Kazmierczuk dodał wpis na twitterze, który mocno rozzłościł Sergiusza Górskiego.

Co do sparingu Pasikonika z Takefuna powiem tak  za rękę i do przedszkola z tobą w takiej formie to jedynie z Nitro cię widzę co tu więcej komentować

Ale ode mnie cwelu 1-11 się odpierdol

Jak ci filipek wpierdoli to zadzwonisz swoim rekordem na pogotowie

Ale to przecież ty dostałeś w każdym pojedynku w pizde hahaha a za cwela prędzej czy później przeprosisz 0-2 

Zobacz także:

Oficjalnie! Klatka rzymska i walka bez limitu na FAME MMA 15! Kto w niej zawalczy?

Organizacja FAME MMA oficjalnie ogłosiła, że na zbliżającej się gali FAME MMA 15 powróci klatka rzymska i to więcej niż na jedną walkę. Co więcej, jeden pojedynek odbędzie się w niej na zasadach no time limit, czyli bez limitu czasowego. Kto w niej zawalczy?

Juras o walce z Kołeckim: To jest jedyne sensowne zestawienie dla nas i kibiców! Widzieliście?

Doświadczony Łukasz Jurkowski (17-12) nie mówi stanowczo nie – jeśli mowa o kolejnym starciu w mieszanych sztukach walki. Popularny ”Juras” podkreśla, że wszystko zależy od dobrej oferty finansowej. Dodatkowo Jurkowski uważa, że jedynym sensownym zestawieniem jest jego niedoszła walka z Szymonem Kołeckim (10-1), do której próbowano doprowadzić już parę razy. 

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis