MMA PLFAME MMAOficjalnie! Klatka rzymska i walka bez limitu na FAME MMA 15! Kto w niej zawalczy?

Oficjalnie! Klatka rzymska i walka bez limitu na FAME MMA 15! Kto w niej zawalczy?

Organizacja FAME MMA oficjalnie ogłosiła, że na zbliżającej się gali FAME MMA 15 powróci klatka rzymska i to więcej niż na jedną walkę. Co więcej, jeden pojedynek odbędzie się w niej na zasadach no time limit, czyli bez limitu czasowego. Kto w niej zawalczy?

Oficjalnie! Klatka rzymska i walka bez limitu na FAME MMA! Kto w niej zawalczy?
Foto: FAME MMA

FAME MMA ogłosiło już kilku zawodników, którzy wystąpią na gali z numerem 15. Są to m.in. Sarius, Takefun, Franio oraz Marcin Dubiel. Podano także, że więcej niż jeden bój odbędzie się w klatce rzymskiej, z czego jeden z tych pojedynków będzie bez limitu czasowego.
Zobacz: Murańska zawalczy na gali PRIME? Boxdel się wygadał i zdradził przeciwniczkę!

Pierwsza walka w tejże klatce odbyła się na gali FAME MMA 12 w Gdańsku. Wymyślił ją tak naprawdę Jacek Murański, który zażyczył sobie pola walki 3×3 m do walki z Arkadiuszem Tańculą. Od tamtej pory odbyło się jeszcze jedno starcie – Normana Parke’a z Piotrem Szeligą na zasadach K-1.

FAME MMA 15: Wraca rzymska klatka!

Niewykluczone, że “Stary Muran” ponownie zawita do rzymskiej klatki. Coraz głośniej mówi się o jego występie na FAME MMA, a powrót pola walki wrzucił na swojego Instagrama.

Organizatorzy nie podali dokładnie, kto zawalczy w klatce 3×3. Na ten moment trudno o jakiekolwiek domysły. Z pewnością wszystkich informacji dowiemy się na zbliżającej się konferencji FAME MMA, która odbędzie się 20 lipca w Łodzi. Bilety dostępne są na stronie ebilet.pl.

Gala natomiast zaplanowana jest na sierpień. Dokładna data i miejsce wydarzenia zostanie podana na wspomnianej wyżej konferencji.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis