MMA PLNajnowszeBoxdelMocna wymiana zdań Boxdela z Nitro: Jesteś tchórzem i na żywo… 

Mocna wymiana zdań Boxdela z Nitro: Jesteś tchórzem i na żywo… 

Dokładnie na twitterze doszło do mocnej wymiany zdań pomiędzy Michałem Baronem, a Sergiuszem Górskim. Czy ”Nitrozyniak” jeszcze kiedykolwiek zawalczy w organizacji FAME MMA? Zapewne wiele fanów Górskiego się nad tym często zastanawia.

Boxdel

”Nitrozyniak” to przede wszystkim bardzo znany polski youtuber, jeden z najpopularniejszych streamerów esportu. Górski w tym roku zadebiutował w organizacji FAME MMA. Ma za sobą dwa starty. Sergiusz musiał uznać wyższość Pawła ”Unboxalla” Smektalskiego oraz Marcina ”Xayoo” Majkuta.

Na YouTubie bardzo szybko pojawił się fragment z lajva Sergiusza, który możecie zobaczyć poniżej:

https://www.youtube.com/watch?v=cce70qHo7Bw

Doszło do wymiany zdań!

Na twitterze doszło do mocnej wymiany zdań pomiędzy jednym z właścicieli FAME MMA – Michałem ”Boxdelem” Baronem, a Sergiuszem Górskim.

Nitro zamknij morde cieciu bo sam się wtedy zachował jak pajac, rzuciłeś piłką w tył głowy zawodnikowi z mojej drużyny przed meczem. Jesteś tchórzem i na żywo jesteś miekka faja. Ś***ć.

Listopad miesiącem lizania fiuta ekipie czajnika i medusie bo maja viewsy. O Japczanie i XI już zapomniałeś?

I powiedz prawdę kto się do kogo spie***lił? Ja grałem z tobą w piłkę i on się sp***olił do mnie. Nie pamiętałem kto to jest, dopiero później że o wywiady prosi. Jak się miesiąc lizania p**y zmieni na kogoś innego może powiesz prawdę.

Zobacz także:

Alistair Overeem był na dopingu w ostatnim pojedynku! Co teraz?

To nie są dobre wiadomości. Alistair Overeem przeszedł testy na obecność zakazanej substancji po zwycięstwie nad Badrem Hari podczas gali Glory Collision 4. Jak się okazuje legenda był na dopingu!

Szalony Reporter mocno krytykuje zachowanie Mirosława Oknińskiego! Widzieliście?

Tomasz Matysiak na twitterze postanowił mocno zareagować po wczorajszej drugiej konferencji PRIME SHOW MMA 4. ”Szalony Reporter” skrytykował uznanego trenera MMA – Mirosława Oknińskiego, który pojawił się podczas ostatniego panelu.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis