MMA PLNajnowszeAlistair OvereemAlistair Overeem był na dopingu w ostatnim pojedynku! Co teraz?

Alistair Overeem był na dopingu w ostatnim pojedynku! Co teraz?

To nie są dobre wiadomości. Alistair Overeem przeszedł testy na obecność zakazanej substancji po zwycięstwie nad Badrem Hari podczas gali Glory Collision 4. Jak się okazuje legenda był na dopingu!

Overeem

Przypomnijmy, że po zwycięstwie z Marokańczykiem w ringu pojawił się Rico Verhoeven. Wszystko wskazywało na to, że mistrz ma już następnego przeciwnika. W tej sytuacji nie wiemy jak to się zakończy.

Do kolejnej walki Overeem-Hari doszło ósmego października w Holandii. Weteran UFC postanowił wrócić po latach do formuły K-1. “The Demolition Man” wygrał jednogłośną decyzją sędziów, ale nie był to wcale łatwy pojedynek. Decydującym momentem była trzecia odsłona, gdy Overeem miał na deskach przeciwnika. Wydaje się, że po raz kolejny czas uchronił Hariego przed ciężkim nokautem.

Co teraz?

Walka Alistaira Overeema o pas z  Rico Verhoevenem zagrożona? Wszystko na to wskazuje, bowiem próbka A pobrana w nocy walki Overeem vs. Hari wróciła pozytywna dla zakazanej substancji. Próbka B jest obecnie badana w celu potwierdzenia nieprawidłowych wyników.

Jak donosi holenderski serwis De Telegraaf – drużyna Overeema twierdzi, że ”znaleziona substancja nie jest substancją poprawiającą osiągi”.

Aktualnie wszyscy czekają, aby zobaczyć jaka substancja pojawi się w teście Overeema. Właśnie wtedy będzie jasny rodzaj zawieszenia, który może go czekać z powodu całego zamieszania.

Glory odpowiedziało – zawodnicy z takiego powodu mogą otrzymać “oficjalną naganę” lub 20 miesięcy zawieszenia.

Zobacz także:

Gwiazda Power Rangers i jednocześnie były zawodnik MMA nie żyje. Miał 49 lat! Widzieliście?

Była gwiazda popularnego serialu Power Rangers – Jason David Frank nie żyje. Miał 49-lat. Mężczyzna ten był także zawodnikiem mieszanych sztuk walki.

Mijają dwa lata od wyczekiwanej walki Najman-Don Kasjo! ”El Testosteron”… kopnął w boksie! [WIDEO] Co wy na to?

Dziś mija dokładnie dwa lata od wyczekiwanego starcia pomiędzy Marcinem Najmanem, a Kasjuszem Życińskim. Zachowanie ”El Testosterona” spowodowały wielkie kontrowersje. Po tym pojedynku były pięściarz nie stoczył już żadnej walki w freakowej organizacji FAME MMA.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis