MMA PLNajnowszeMirosław OknińskiSzalony Reporter mocno krytykuje zachowanie Mirosława Oknińskiego!

Szalony Reporter mocno krytykuje zachowanie Mirosława Oknińskiego!

Tomasz Matysiak na twitterze postanowił mocno zareagować po wczorajszej drugiej konferencji PRIME SHOW MMA 4. ”Szalony Reporter” skrytykował uznanego trenera MMA – Mirosława Oknińskiego, który pojawił się podczas ostatniego panelu.

Szalony

Okniński miał mocną wymianę zdań z Anną Andrzejewską, która zmierzy się z jego podopieczną Ewą Piątkowską. ”Tygrysica” już w sobotę w Szczecinie odnotuje swój pierwszy pojedynek w mieszanych sztukach walki. Przypomnijmy, że Piątkowska, to była mistrzyni świata w boksie.

Cała sytuacja poniżej:

Szalony Reporter reaguje!

Tomasz Matysiak postanowił zareagować na twitterze. ”Szalony Reporter” skrytykował zachowanie trenera Mirosława Oknińskiego podczas drugiej konferencji PRIME SHOW MMA 4.

Na konfie@primeshowmma padły słowa, które, nawet na freaki fighty, były zbyt mocne i paść nie powinny. Trenerze Okniński – mega słabo. #primemma

Nie, No Huber? Ty serio? Odjebalo się tam zbyt dużo, straci na tym i federacja całe środowisko. A Okniński to już nie mówię.

Gala PRIME SHOW MMA 4 odbędzie się już w najbliższą sobotę. W main evencie zobaczymy walkę w boksie pomiędzy Popkiem, a popularnym ”Don Kasjo”.

Zobacz także:

Don Kasjo po zwycięstwie chce walki z Mariuszem Pudzianowskim! Co wy na to?

Kasjusz Życiński podczas ostatniego panelu konferencji PRIME SHOW MMA 4 zdradził z kim chciałby się zmierzyć po walce z Popkiem. Popularny ”Don Kasjo” uważa, że jest gotowy na duże wyzwanie sportowe. Tym samym Kasjusz liczy na pojedynek z Mariuszem Pudzianowskim.

Awantura na konferencji PRIME 4! Sportowy Świr pobił się z Kałuskim! Co wy na to?

Mocne zakończenie pierwszego panelu konferencji PRIME SHOW MMA 4. Gala już w sobotę odbędzie się w Szczecinie. Gorąco było znów pomiędzy Rafałem Gawronem, a Piotrem Kałuskim. ”Sportowy Świr” postanowił spoliczkować przeciwnika – szybko musiała interweniować ochrona.

EKOSYSTEM

Pozytywny wzrost.

Natura, w potocznym znaczeniu, odnosi się do esencji niezmienionych przez człowieka; przestrzeń, powietrze, rzeka, liść. Artyzm stosuje się do mieszaniny jego woli z tymi samymi rzeczami, jak w domu, kanale, posągu, obrazie. Ale jego działania razem wzięte są tak nieznaczne, trochę odpryskiwania, pieczenia, łatania i mycia, że w tak wielkim wrażeniu, jakie wywiera świat na ludzkim umyśle, nie zmieniają wyniku.

Słońce przebijające się przez gęsty las.
Turbiny wiatrowe stojące na trawiastej równinie, na tle błękitnego nieba.
Słońce świeciło nad granią schodzącą do brzegu. W oddali po drodze jedzie samochód.

Niewątpliwie nie mamy pytań, na które nie ma odpowiedzi. Musimy ufać doskonałości stworzenia tak dalece, aby wierzyć, że jakakolwiek ciekawość porządku rzeczy, wzbudzona w naszych umysłach, porządek rzeczy może ją zaspokoić. Stan każdego człowieka jest rozwiązaniem w hieroglifie na te pytania, które on by postawił.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis