MMA PLNajnowszeBoxdelJest komentarz FAME MMA na temat sporu Boxdela z Wojtkiem Golą!

Jest komentarz FAME MMA na temat sporu Boxdela z Wojtkiem Golą!

Drama internetowa osiągnęła już prawdopodobnie swoje apogeum. Natomiast konfrontacja Boxdela z Wojtkiem Golą to jest coś, czego się nie spodziewaliśmy! Jak odniosła się do tego organizacja FAME?

Drama, o której mowa zaczęła się od upublicznienia materiału “Nitra” przez Sylwestra Wardęgę. Nadmienię, że swój udział w tworzeniu owego materiału mieli między innymi – “Boxdel” czy Marcin Dubiel. Materiał okazał się być klapą, która nie wiele wniosła do sprawy, a nawet ośmieszyła trójkę YouTuberów, bowiem ktoś z ich zespołu okazał się być kretem.

Następnie okazało się, że to właśnie “Baxton” gra na dwa fronty i to on przekazał wspomniany film Wardędze. Od tamtej pory wydarzyło się jeszcze więcej. Od żalu Nitra, po wyliczenia Wardęgi, na godzinnej “bombie” oraz nowych filmach Michała Barona skończywszy.

“Wielki włodarz” FAME zaprzestał okazywać skruchę, naładował magazynek i sam zaczął strzelać seriami. Jego głównymi celami byli oczywiście Natan Marcoń oraz Sylwester Wardęga, jednakże oberwało się też Wojtkowi Goli. Czy to jest rozłam największej organizacji freak fight w Europie?

Między Michałem i Wojtkiem zawsze było czuć pewnego rodzaju rywalizację. Swego czasu była ona w miarę zdrowa i traktowaliśmy ją raczej z przymrużeniem oka, natomiast teraz sypią się iskry. Z pewnością na tym to się nie zakończy, ponieważ atmosfera jest tak gęsta, że dałoby się ją pokroić nożem.

FAME krótko o konflikcie Boxdela z Golą!

Sprawa wygląda naprawdę interesująco z perspektywy fanów freak fightów. Dwóch medialnych włodarzy wkroczyło na wojenną ścieżkę? Rzecznik FAME odpowiada:

Zespół FAME jest skupiony wyłącznie na przygotowaniach do gali FAME 21, która już 18 maja odbędzie się w Gliwicach. Niebawem rozpoczynamy cykl promocyjny i mamy dla naszych fanów kilka niespodzianek. Nie ingerujemy w działalność zawodników oraz współpracowników, która nie dotyczy naszej federacji.

Michał Jurczyga, rzecznik prasowy FAME MMA.

FAME umywa ręce? Jaki wpływ będzie miała ta sytuacja na organizację? Niedługo się przekonamy, bowiem konferencja przed 21. edycją tuż tuż! Gala FAME 21 już 18-stego maja w Gliwicach.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis