MMA PLMMA-VIPMMA VIP 4: Żurom składa protest po walce z Chicem! Liczy też na rewanż!

MMA VIP 4: Żurom składa protest po walce z Chicem! Liczy też na rewanż!

To już pewne! Andrzej Żuromski postanowił złożyć protest po walce z Tomaszem Chicem. Do ich starcia doszło w sobotę na gali MMA VIP 4. Wspomniany Chic wyprowadzając kończące uderzenie trzymał się siatki – co jest oczywiście nielegalne. ”Żurom” ma nadzieje, że w niedalekiej przyszłości dojdzie do rewanżu. 

Żurom

Tomasz Chic już w pierwszej rundzie znokautował ”Żuroma”. Kończący cios wyprowadził jednak trzymając się siatki. Wspomnianą sytuację zobaczycie poniżej.

Żurom składa protest!

Andrzej Żuromski w rozmowie z naszym portalem zdradził, że składa protest po walce na MMA VIP 4.

Chic miał 2 albo 3 krotnie silniejsze uderzenie, bo przytrzymał się lewą ręką siatki podczas zadawania ciosu sierpowego prawa ręka, co spowodowało tak potężną siłę ciosu , bo uderzył cała swoją waga czyli prawie 90 kg spadło na szczękę Żuroma. Takie zachowanie jest niedozwolone w MMA i stanowi dyskwalifikację zawodnika. Sobotnia walka powinna być uznana za nierozstrzygnięta lub Tomasz Chic powinien zostać zdyskwalifikowany, ale Sędzia tego nie zauważył. Tak sądzę ja i wielu ludzi znających się na sporcie – powiedział Żurom.

Zobacz także:

Najman po walce z Miśkiem z Nadarzyna: Kolejne takie trafienie skończyłoby się brutalnym nokautem! [WIDEO] Widzieliście?

Marcin Najman zabrał głos po sobotnim zwycięstwie. ”El Testosteron” wystąpił w walce wieczoru MMA VIP 4. Najman w drugiej rundzie zastopował debiutującego ”Miśka z Nadarzyna”.

Daro Lew chce walczyć z Bonusem BGC: Nie pokazał nic w tej walce! Co wy na to?

Dariusz Kaźmierczuk pojawił się na wczorajszej gali MMA VIP 4. ”Daro Lew” ma nadzieje, że w następnym pojedynku zmierzy się z Piotrem ”Bonusem BGC” Witczakiem. ”Łazarski Gladiator” nie przerwał fatalnej serii i doznał kolejnej przegranej.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis