MMA PLBez kategoriiMMA VIP 2: Tego jeszcze nie było! Najman rapuje przed galą w Częstochowie!

MMA VIP 2: Tego jeszcze nie było! Najman rapuje przed galą w Częstochowie!

Wielkimi krokami zbliża się druga gala organizacji MMA VIP, która odbędzie się 18 czerwca. Wczoraj za pośrednictwem swojego kanału na YouTube, federacja Marcina Najmana opublikowała teledysk promujący ich drugie wydarzenie.

MMA VIP to organizacja założona przez Marcina Najmana. Były polski zawodnik chce wykorzystać modę na freak-fighty w świecie mieszanych sztuk walki, dlatego planuje cyklicznie organizować kolejne wydarzenia. Pierwsza gala freakowej federacji odbyła się 13 lutego 2021. W walce wieczoru debiutanckiej gali zobaczyliśmy pojedynek Szymona “Taxi Złotówy” Września ze wspomnianym Marcinem Najmanem. Pojedynek zwyciężył Wrzesień przez TKO w rundzie 2. Po 4 miesięcznej przerwie organizacja MMA VIP wraca ze swoim drugim wydarzeniem. Na gali w Częstochowie będziemy mogli zobaczyć m.in. pojedynek Króla Syntholu z Taxi Złotówą czy debiut w MMA bohatera programu “Chłopaki do wzięcia” – Ryszarda “Szczenę” Dąbrowskiego.

“Gotowy jesteś unieść tych emocji mult – musisz wykupić PPV”.

Wczoraj za pośrednictwem swojego kanału na YouTube, organizacja MMA VIP opublikowała teledysk promujący galę w Częstochowie. “Wjazd MMA-VIP 2” – brzmi tytuł.

Cały teledysk poniżej:

Zobacz także:

KSW: Szymon Kołecki zawalczy o pas? Lewandowski: Chodzi nam po głowie walka Kołeckiego z…

Kto by pomyślał jeszcze parę lat temu, że Szymon Kołecki (9-1) będzie blisko walki o pas w największej organizacji w naszym kraju. Nie ma co się dziwić patrząc jakie postępy zrobił medalista olimpijski.

FEN stworzy organizacje freak fightów! Jóźwiak: Jak ja robiłem polskie MMA to Rozpara był na etapie…

To się dzieje naprawdę! Paweł Jóźwiak w mocnych słowach odpowiedział na ostatnią wypowiedź Krzysztofa Rozpary – jednego z właścicieli FAME MMA. Ponadto prezes Fight Exclusive Night zapowiedział stworzenie nowej organizacji freak fightów, do której zaprasza wszystkich influencerów.

Zobaczcie reakcje świata po walce Floyd-Paul! Jake Paul uważa, że jego brat wygrał z legendą boksu!

Kto by pomyślał parę lat temu, że taki pojedynek będzie możliwy, a ponadto wzbudzi tak duże zainteresowanie. W niedzielę doszło do walki legendy boksu – Floyda Mayweathera (50-0, 27 KO) z Loganem Paulem, który jest jednym z najbardziej popularnych youtuberów.