MMA PLBoksZobaczcie reakcje świata po walce Floyd-Paul! Jake Paul uważa, że jego brat wygrał z legendą boksu!

Zobaczcie reakcje świata po walce Floyd-Paul! Jake Paul uważa, że jego brat wygrał z legendą boksu!

Kto by pomyślał parę lat temu, że taki pojedynek będzie możliwy, a ponadto wzbudzi tak duże zainteresowanie. W niedzielę doszło do walki legendy boksu – Floyda Mayweathera (50-0, 27 KO) z Loganem Paulem, który jest jednym z najbardziej popularnych youtuberów.

Floyd

Walka potrwała cały dystans (8-rund) i to było największe zaskczenie. Choć z drugiej strony mieliśmy Paula, który naprawdę prezentuje solidne umiejętności w boksie oraz miał za sobą dużą przewagę kilogramów. Co ciekawe to Logan wyprowadzał więcej uderzeń, lecz Floyd był zdecydowanie bardziej celniejszy w swoich akcjach.

Jake Paul po walce brata: O ku**a pokonał Floyda!

Zobaczcie reakcje świata po walce Floyda Mayweathera (50-0, 27 KO) z Loganem Paulem. Warto zaznaczyć, że było to starcie pokazowe.

Po walce Jake Paul był przekonany, że zwycięzcą zostanie jego brat Logan.

Zobacz także:

Mamed Khalidov chętny na starcie z Pudzianowskim: Mariusz jest 100% zawodnikiem! Co wy na to?

To się dzieje naprawdę! Mamed Khalidov (35-7-2) w swojej barwnej karierze wielokrotnie stawał przed dużymi wyzwaniami. Olsztynianin wyraził chęć na starcie z… Mariuszem Pudzianowskim (15-7). O takiej walce wspomina się już nie pierwszy raz!

Michał Kita komentuje nagranie, na którym niecenzuralnie nazywa sędziego Brondera: Przepraszam! Widzieliście?

Zawodnik wagi ciężkiej Michał Kita komentuje nagranie, na którym w niecenzuralnych słowach nazwał sędziego Tomasza Brondera sędziującego jego walkę z Darko Stosicem na KSW 61.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis