MMA PLFreak FightMMA VIP 2: Marcin Najman zaskakuje! Tym razem zakontraktował znanego aktora!

MMA VIP 2: Marcin Najman zaskakuje! Tym razem zakontraktował znanego aktora!

Nowe wzmocnienie federacji MMA VIP! Freakowa organizacja poinformowała wczoraj za pośrednictwem swojego Facebook’a, że nowym zawodnikiem federacji został Marek Molak! Aktor znany jest przede wszystkim z serialu Barwy Szczęścia.

Federacja MMA-VIP cały czas szuka postaci, które mogłyby wzmocnić organizację. Żużlowcy, aktorzy czy muzycy – “El Testosteron” robi, co może żeby podbić rynek freaków w Polsce. MMA-VIP zorganizowało do tej pory jedno wydarzenie, jednak sposobią się już do drugiej edycji, która odbędzie się 18 czerwca. Na gali MMA-VIP 2 zobaczymy m.in. pojedynek Króla Syntholu z Taxi Złotówą czy debiut w organizacji Krystiana Pudzianowskiego. Najman poinformował jednak niedawno, że federacja poczyniła już pierwsze kroki do zorganizowania trzeciego wydarzenia.

Marek Molak nowym zawodnikiem MMA VIP!

Wczoraj za pośrednictwem swojego profilu na Facebooku – federacja MMA VIP poinformowała, że doszła do porozumienia z kolejnym zawodnikiem. Nowym nabytkiem okazał się Marek Molak.

Nowy nabytek MMA-VIP Marek Molak! Witamy w Naszym Teamie

Posted by MMA-Vip on Thursday, May 13, 2021

Aktor, który znany jest przede wszystkim z roli Huberta w serialu Barwy Szczęścia, jednak wystąpił również w 2020 roku w filmie Asymetria. 30-latek od wielu miesięcy pokazuje w mediach społecznościowych, że wrócił do treningów sportów walki. Warszawianin miał już w przeszłości styczność ze sportami uderzanymi, co pokazał na swoim profilu na Instagramie.

Czy zobaczymy debiut Marka na gali MMA-VIP 3? Kto zatem będzie rywalem aktora?

Zobacz także:

Joanna Jędrzejczyk zdradziła termin powrotu do UFC. Nie chce walki z Mariną Rodriguez

Była mistrzyni wagi słomkowej UFC i jedna z najbardziej rozpoznawalnych zawodniczek MMA w historii – Joanna Jędrzejczyk w rozmowie z portalem BJPenn.com zdradziła termin powrotu do oktagonu UFC. Polka zdradziła też, że nie jest zainteresowana potencjalną walką z Mariną Rodriguez.

Boxdel w Hejt Parku: Nie sądzę, żebyśmy kiedykolwiek doprowadzili do takiej walki. Są pewne granice

Wczoraj, tj. w czwartek 13 maja na Kanale Sportowym obył się program, w którym gościli współwłaściciele organizacji FAME MMA – Wojciech Gola i Michał Baron. Jeden z nich – Boxdel w Hejt Parku zdradził, jakiej walki na pewno nie zobaczymy w klatce FAME MMA.

Marcin Najman gotowy na powrót! Chce walczyć z Murańskim i proponuje…

Organizacja MMA-VIP opublikowała dzisiaj na swoim kanale na YouTube filmik, w którym właściciel federacji – Marcin Najman, wyzywa do pojedynku Jacka Murańskiego. “Na stole jest 100 tysięcy złotych”.