MMA PLJoanna JędrzejczykJoanna Jędrzejczyk zdradziła termin powrotu do UFC. Nie chce walki z Mariną Rodriguez

Joanna Jędrzejczyk zdradziła termin powrotu do UFC. Nie chce walki z Mariną Rodriguez

Foto: Facebook/ Joanna Jędrzejczyk

Była mistrzyni wagi słomkowej UFC i jedna z najbardziej rozpoznawalnych zawodniczek MMA w historii – Joanna Jędrzejczyk w rozmowie z portalem BJPenn.com zdradziła termin powrotu do oktagonu UFC. Polka zdradziła też, że nie jest zainteresowana potencjalną walką z Mariną Rodriguez.

Brazylijka na jednej z ostatnich gal UFC pokonała Michelle Waterson i przyznała, że chętnie zmierzy się z kimś z czołówki dywizji, wskazując jako kandydatkę – Joannę Jędrzejczyk.

Polka jednak nie jest zainteresowana takim pojedynkiem:

“Nie jestem zainteresowana taką walkę. Nie oglądałam starcia Rodriguez z Waterson, ale cieszę się jej szczęściem. Znam Michelle Waterson, kocham ją, lubię i szanuję. Walczyłyśmy kiedyś, ale cały czas ją uwielbiam. Jest fajną, drobną istotą. Ale wiesz, cieszę się też wygraną Rodriguez. Walczyła z jedną z najlepszych zawodniczek na świecie i ma powody do radości. Może kiedyś się spotkamy, nie wiem, ale teraz tego nie planuję. Skupiam się na swoich celach.”

Joanna Jędrzejczyk zdradziła termin powrotu do UFC. Nie chce walki z Mariną Rodriguez

Skoro nie Marina Rodriguez, to jaka walka i przede wszystkim w jakim terminie interesuje Joannę Jędrzejczyk?

“Naprawdę nie wiem czy dadzą mi trzecią walką z Rose Namajunas. To zależy od Dany i matchmakerów. Rose Namajunas jest teraz mistrzynią i wszystko zależy od przerwy, jaką sobie zrobi. Zasługuje na to, by cieszyć się tą chwilą z bycia mistrzynią ponownie.

A ja? Widzę siebie wchodzącą do oktagonu pod koniec sierpnia lub na początku września. Będę gotowa. Za dwa tygodnie wracam do Stanów Zjednoczonych, do American Top Team. nie mogę się doczekać powrotu na salę i do pracy. Zobaczymy co czas przyniesie.”

Zobacz także:

Mateusz Gamrot poznał kolejnego rywala w UFC. To prawdziwy weteran amerykańskiej organizacji!

Mateusz Gamrot powróci do oktagonu już w lipcu. Przeciwnikiem “Gamera” będzie zaś Jeremy Stephens, który dla UFC stoczył już ponad 30 walk i mierzył się z wieloma gwiazdami światowego MMA.

Roman Szymański vs. Donovan Desmae na KSW 61

Były pretendent do pasa mistrzowskiego organizacji Cage Warriors, Donovan Desmae (14-7, 7 KO, 3 Sub) zadebiutuje 5 czerwca w KSW. Belga przywita na polskiej ziemi na KSW 61 czołowy polski zawodnik kategorii lekkiej, Roman Szymański (13-6, 2 KO, 3 Sub).

Marcin Held poznał kolejnego rywala w walce o milion dolarów. To były zawodnik UFC

Właśnie poznaliśmy rozpiskę gali PFL 2021 #4, na której kolejne pojedynki stoczą zawodnicy kategorii lekkiej oraz piórkowej. Wiadomo już z kim zmierzy się również Marcin Held (27-7).