MMA PLMarcin NajmanMarcin Najman gotowy na powrót! Chce walczyć z Murańskim i proponuje…

Marcin Najman gotowy na powrót! Chce walczyć z Murańskim i proponuje…

Organizacja MMA-VIP opublikowała dzisiaj na swoim kanale na YouTube filmik, w którym właściciel federacji – Marcin Najman, wyzywa do pojedynku Jacka Murańskiego. “Na stole jest 100 tysięcy złotych”.

Marcin Najman to jedna z najbarwniejszych postaci w polskim MMA. Były zawodnik FAME MMA zakończył już sportową karierę, jednak cały czas pozostawia sobie otwartą furtkę do powrotu. “El Testosteron” spełnia się obecnie jako właściciel federacji MMA-VIP. Najman zorganizował już w tym roku jedną galę, jednak na tym nie poprzestaje. 18 czerwca wraca z galą MMA-VIP 2, gdzie zobaczymy m.in. Krystiana Pudzianowskiego.

Od oficjalnego zakończenia kariery przez Najmana minęło już trochę czasu, jednak plotki o ewentualnym powrocie 42-latka krążą cały czas. Były zawodnik KSW powiedział, że może wrócić, jeśli na stole pojawi się oferta na pół miliona złotych, ale nie wydaje się, żeby ktoś zaoferował takie pieniądze byłemu pięściarzowi.

Najman vs. Murański?

Dzisiaj za pośrednictwem swojego kanału na YouTube, federacja MMA-VIP opublikowała filmik, w którym Marcin Najman wypowiada się na temat potencjalnej walki z Murańskim.

Piszecie do mnie wiele wiadomości: “Marcin, posadź go na dupie”, “Marcin, rozpie**** Murańskiego”, “Chcemy walki Najman vs. Murański”. Nie mogę przejść wobec takich próśb obojętnie. Dzisiaj wychodzę Wam na przeciw. Występuje teraz jako promotor, więc złożyłem Murańskiemu ofertę. Na stole jest 100 tysięcy złotych.

“El Testosteron” zwrócił się jeszcze na koniec Murańskiego.

Zgłoś gotowość do walki, a jeszcze dzisiaj te pieniądze trafią do notariusza. Jeżeli wygrasz to cała kwota należy do Ciebie, jeśli przegrasz to zgarniasz 50 tysięcy złotych – powiedział 42-latek.

Murański! Jeśli chcesz to zapraszam do złotego wora – zakończył Najman.

Całe wideo można obejrzeć poniżej:

Najbliższa gala MMA VIP odbędzie się 18 czerwca w systemie pay-per-view.

Zobacz także:

Roman Szymański vs. Donovan Desmae na KSW 61

Były pretendent do pasa mistrzowskiego organizacji Cage Warriors, Donovan Desmae (14-7, 7 KO, 3 Sub) zadebiutuje 5 czerwca w KSW. Belga przywita na polskiej ziemi na KSW 61 czołowy polski zawodnik kategorii lekkiej, Roman Szymański (13-6, 2 KO, 3 Sub).

Don Kasjo miał problemy z hazardem! Gwiazda FAME MMA zdradziła ile przegrała w kasynie!

To był szczery ”face to face”! Kasjusz Życiński wypowiedział się o swoich problemach z hazardem. Trzeba przyznać, że był to bardzo duży problem, gdy ”Don Kasjo” zdradził jakie pieniądze przegrał w kasynie.

UFC: To będzie duże wyzwanie! Znamy datę i rywala Gamrota!

Mateusz Gamrot (18-1, 1 N/C) powróci do oktagonu już latem tego roku. Podczas gali zaplanowanej na 17 lipca rywalem Polak będzie Jeremy Stephens (28-18, 1 N/C).