MMA PLNajnowszeKursy SuperbetMISTRZOWSKIE SUPERMENU NA SUPERMISTRZOSTWA Z SUPERBET!

MISTRZOWSKIE SUPERMENU NA SUPERMISTRZOSTWA Z SUPERBET!

Piłkarska SUPERUCZTA zbliża się wielkimi krokami. Ty też jesteś już głodny zwycięstw? Na pewno tak! Sprawdź więc co SUPERBET przygotował dla Ciebie na SUPERMISTRZOSTWA i nasyć się w drodze do zwycięstwa! Tutaj na prawdę nie musisz się ograniczać!

SUPERMISTRZOSTWA Z SUPERBET
Foto: Superbet

Co na początek?

GO SUPER 20+22 – czyli stawiasz 20 PLN i odbierasz 22 PLN w darmowym zakładzie!
CODZIENNIE przez całe SUPERMISTRZOSTWA! Prawda, że smaczne?

Danie główne?

SUPERSTRZAŁ NA MISTRZOSTWA –  czyli SUPERLOTERIA, w której do wygrania jest TOYOTA SUPRAponad 100 000 innych nagród – w wielkim kotle szczęścia czekają też smartphony, smartwatche czy freebety o wartości okrągłego MILIONA ZŁOTYCH! Mmm…. aż ślinka cieknie!

Twoje ulubione dodatki?
Oczywiście, że nadal tu są!


SUPERPRZEWAGA (early payout) – to unikalna funkcjonalność, która rozlicza Twój kupon jako wygrany już przy dwubramkowej przewadze drużyny, na którą postawiłeś. NIEZALEŻNIE od końcowego wyniku. Mecz może zakończyć się remisem (np. 2:2), lub nawet porażką (np. 3:4), ale Twój kupon jest już i tak wygrany! W SUPERBET MASZ PRZEWAGĘ!

SUPERSOCIAL – czasami warto podpatrzeć i zamówić to, co zamawiają inni! Dzięki pierwszej platformie do gry społecznościowej SUPERSOCIAL możesz obserwować typy naszych użytkowników, kopiować, komentować , albo też samemu inspirować innych! Najlepsza uczta, to przecież ta wspólna!

SUPERBETS – Lubisz mixować? dzięki SUPERBETS nie musisz się już głowić nad składnikami, bo przepis na Twój SUPERZAKŁAD jest gotowy! Sprawdź sam w wybranych, topowych wydarzeniach!

SUPERKURSY – czylicodzienne, świeże dostawy najlepszych kursów na najciekawsze wydarzenia dnia!

A co na deser?

SUPERGAME –
podczas SUPERMISTRZOSTW nie zabraknie też dodatkowych rund ulubionej, darmowej zabawy wszystkich typerów – SUPEGAME JACKPOT! Wygrana w tej zabawie zawsze ma słodki smak!

Lubisz jak wszystko jest ładnie podane?

NAJLEPSZA APKA – nie zapominaj, że APLIKACJA SUPERBET po prostu nie ma sobie równych! Jest SUPERSZYBKA, SUPERPRZEJRZYSTA, SUPERSTABILNA i zapewnia Ci szereg SUPERINFORMACJI. Jeśli jeszcze nie wiesz jak pyszne jest jej użytkowanie, to koniecznie musisz jej spróbować!

SMAKOWAŁO?
No i SUPER!
Więcej informacji o superpromocjach znajdziesz na: https://superbet.pl/promocje-bonusow

Superbet to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych podlega karze. Hazard może uzależniać. 18+

[informacja prasowa]

Zobacz także:

Znamy przyczyny śmierci Rafała Moksa

To jest bardzo przykra wiadomość dla fanów Rafała Moksa (11-8). Dziś pojawiły się o śmierci popularnego ”Kulturysty”. Dziennikarz Daniel Trzepacz na twitterze zamieścił wpis, w którym przedstawiono przyczynę śmierci weterana KSW.

Paweł Pawlak nad Mamedem Khalidovem! Zmiany w oficjalnym rankingu po KSW 76! Widzieliście?

Federacja KSW zaktualizowała swoje oficjalne rankingi po minionej gali KSW 76, która w miniony weekend odbyła się w Grodzisku Mazowieckim. Z jednej z najważniejszych zmian dowiadujemy się tego, że Paweł Pawlak znalazł się nad legendarnym Mamedem Khalidovem.

Lil Masti mistrzyni FAME MMA kończy karierę! Znamy powód! Co wy na to?

Aniela Bogusz niewątpliwie najlepsza freak fighterka w mieszanych sztukach walki poinformowała w mediach społecznościowych o zakończeniu kariery. Popularna ”Lil Masti” w ostatnim pojedynku została królową freak fightów. Nie wiemy jednak co w tym momencie z pasem FAME MMA. Niewykluczone, że o trofeum ponownie powalczy Marta Linkiewicz, a kto będzie jej przeciwniczką? Tu pojawia się wiele pytań.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis