MMA PLKSWMistrz KSW ma apel: Myślałem o samobójstwie, nie obawiaj się wykonać telefonu!

Mistrz KSW ma apel: Myślałem o samobójstwie, nie obawiaj się wykonać telefonu!

Phil De Fries (19-6) w sobotę po raz czwarty obronił tytuł kategorii ciężkiej w organizacji KSW. 34-latek tuż przed walką w mediach społecznościowych zdradził z jakimi problemami zmagał się w przeszłości. Mistrz KSW ma do wszystkich apel!

Fries

Phil De Fries już w pierwszym pojedynku dla polskiej organizacji zaskoczył wszystkich błyskawicznie rozprawiając się z mocno bijącym Michałem Andryszakiem. Zwycięstwo to zapewniło mu pas mistrzowski wagi ciężkiej, który do dziś wisi na jego biodrach. W drugim pojedynku dla organizacji KSW Anglik zmierzył się z jej najdłużej panującym mistrzem wagi ciężkiej, Karolem Bedorfem. Tym razem starcie potrwało nieco dłużej, bo zakończyło się dopiero w rundzie drugiej, ale to znowu ręce Phila zostały na końcu uniesione w geście zwycięstwa.

Po dwóch świetnych bojach przyszedł czas na super walkę i konfrontację z mistrzem KSW wagi półciężkiej, Tomaszem Narkunem. Polak był wówczas niesiony dwoma zwycięstwami nad Mamedem Khalidovem i zapowiadał zdobycie drugiego pasa mistrzowskiego. Philip okazał jednak się murem nie do przebicie i w dominujący sposób pokazał, że to on jest królem wagi ciężkiej i nie zamierza nikomu oddać zdobytego pasa.

Mistrz KSW: Zwykły telefon doprowadził mnie do odzyskania życia!

Phil De Fries (19-6) zdradził z jak poważnymi problemami zmagał się w przeszłości. Brytyjczyk miał depresję i ciągle myślał o samobójstwie… Co najważniejsze 34-latek zasięgnął porady od specjalistów. W dniu dzisiejszym jest szczęśliwym człowiekiem i ma apel do osób, które teraz są w podobnej sytuacji.

Na zdjęciu po lewej miałem depresję i cały czas myślałem o popełnieniu samobójstwa. Myślałem, że tak będzie łatwiej. Zwykły telefon do lekarza doprowadził mnie do odzyskania życia, o którym mogłem tylko marzyć. Nie obawiaj się więc wykonania telefonu.

De Fries w ostatnim pojedynku po raz czwarty udanie obronił pas wagi ciężkiej. Ex zawodnik UFC już na początku drugiej odsłony zastopował doświadczonego również Michała Kitę (20-12-1).

De Fries od roku 2017 pozostaje niepokonany w klatkach MMA. W całej swojej karierze walczył nie tylko w Anglii, ale również w USA czy Japonii. Bił się dla takich organizacji jak UFC, Bellatora czy M-1. Na swoim koncie ma pojedynki z tak znanymi nazwiskami świata MMA jak: Stavrosa Economou, Stipe Miocic, Matt Mitrione  czy Oli Thompson.

Zobacz także:

Conor McGregor opublikował wyniki sprzedaży PPV za UFC 246. Są najlepsze w roku?

Gwiazda UFC, Conor McGregor opublikował wyniki sprzedaży PPV za galę UFC 246, na której wystąpił w walce wieczoru. UFC 246 była pierwszą numerowaną galą amerykańskiego giganta w 2020 roku. Miała ona przynieść najlepsze wyniki sprzedażowe za cały rok.

Mocne słowa Karola Bedorfa po walce Kity: No niezłe masz te pi*dy…

Karol Bedorf (15-5) postanowił zareagować w mediach społecznościowych po walce wieczoru KSW 57. Doświadczony Michał Kita (20-12-1) stanął przed szansą mistrzowską. Polak musiał uznać wyższość Philipa De Friesa (19-6). Brytyjczyk po raz czwarty udanie obronił tytuł w wadze ciężkiej.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis