MMA PLArchiwumAdrian BartosińskiMistrz KSW Adrian Bartosiński miał wypadek! Pokazał zdjęcia zniszczonego auta [WIDEO]

Mistrz KSW Adrian Bartosiński miał wypadek! Pokazał zdjęcia zniszczonego auta [WIDEO]

Mistrz wagi półśredniej KSW Adrian Bartosiński miał wypadek samochodowy! O całej sprawie powiedział, goszcząc w programie Oktagon Live, którego prowadzącym jest dziennikarz Maciej Turski.

Adrian Bartosiński miał wypadek

“Bartos” przygotowuje się aktualnie do obrony mistrzowskiego pasa. Jego starcie odbędzie się już 16 grudnia na gali XTB KSW 89 w Gliwicach. Przeciwnikiem Bartosińskiego będzie aktualny mistrz dwóch dywizji wagowych – Salahdine Parnasse.

Bilety na XTB KSW 89 już w sprzedaży na eBilet.pl.

Francuz obecnie jest mistrzem wagi lekkiej i piórkowej KSW. Za sobą ma starcie o pełnoprawne mistrzostwo wagi piórkowej, w którym okazał się lepszy od tymczasowego mistrza tej dywizji – Roberta Ruchały.

Mistrz KSW Adrian Bartosiński miał wypadek! Pokazał zdjęcia zniszczonego auta [WIDEO]

Teraz Parnasse’owi przyjdzie zmierzyć się z dużo większym i silniejszym rywalem, jakim jest właśnie Adrian Bartosiński.

“Bartos” w ostatnim programie Oktagon Live opowiadał o zbliżającej się głośnej walce z jego udziałem, ale rozmowę zaczął od niemiłej informacji.

Jak sam przyznał – miał wypadek samochodowy, a na wizji pokazał nawet wrak uszkodzonego auta. Oto, co w tej sprawie powiedział:

“No żyję. Mogę Wam pokazać zdjęcie, gdzieś je mam. Dobrze, że jechałem starym autem, nie nowym, bo bym się wkurwił. Powiem Wam, że dzwon ciężki. Nie z autem, tylko coś mi tam wyskoczyło i tak odruchowo odbiłem do rowu. Ciężko było wyjść z auta, nie powiem. Z 10 minut się gramoliłem, żeby wyjść. Ale nic się nie stało, dzisiaj robiłem sparingi także… Parnasse’owi zamach się nie udał. Będzie walka.”

Fragment tej rozmowy z mistrzem wagi półśredniej KSW poniżej:

Do walki Bartosiński vs Parnasse dojdzie już 16 grudnia w Arenie Gliwice. Będzie to ostatnia gala Federacji KSW w roku 2023. Chodzą słuchy, że kolejną walką mistrzowską na tej imprezie będzie starcie mistrza wagi średniej KSW – Pawła Pawlaka. Jego rywal na ten moment jeszcze nie jest znany, ale kibice sportów walki na pewno będą zadowoleni z zestawienia, które przygotowało dla nich KSW.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis