MMA PLArchiwumJan BłachowiczJan Błachowicz skomentował aferę wśród youtuberów, którą żyje teraz internet: Wilki w owczej skórze

Jan Błachowicz skomentował aferę wśród youtuberów, którą żyje teraz internet: Wilki w owczej skórze

Były mistrz wagi półciężkiej UFC i jeden z najlepszych zawodników mieszanych sztuk walki w historii MMA w Polsce – Jan Błachowicz skomentował aferę wśród youtuberów, którą żyje teraz cały internet.

Jan Błachowicz skomentował aferę wśród youtuberów

Sprawa dotyczy materiału opublikowanego przez Sylwestra Wardęgę, w którym zbadał on sprawę kontaktów z nieletnimi fankami przez youtubera Stuu. W aferę związani są także znane postacie z gal freakowych jak Boxdel, Marcin Dubiel, Lexy Chaplin czy Fagata.

Sprawę możecie przypomnieć sobie czytając poniższe wiadomości:

Jan Błachowicz skomentował aferę wśród youtuberów, którą żyje teraz internet: Wilki w owczej skórze

Wielka afera w polskim internecie zbiera coraz większe zasięgi. Sprawę skomentował już premier Mateusz Morawiecki, który zaapelował o dbanie o bezpieczeństwo dzieci w sieci, a teraz swój komentarz w sprawie zamieścił były mistrz wagi półciężkiej UFC – Jan Błachowicz.

Pochodzący z Cieszyna zawodnik jest przez wielu fanów MMA traktowany jak przykład człowieka prawego, dla którego rodzina i sport to coś najważniejszego w życiu.

Nie dziwi zatem fakt, że jego komentarz jest często powoływany przez różne media w kraju.

Jan Błachowicz swoją opinię w sprawie zamieścił na Twitterze:

“Wilki w owczej skórze. Afera, o której mówią wszyscy, pokazała nam jedno. Zagrożeniem dla dzieci są nie tylko stereotypowe oblechy wyczuwalne na kilometr, ale także uśmiechnięci influencerzy o milionowych zasięgach. Znajdźcie chwilę na rozmowę z Waszymi dziećmi. Aby uświadomić im, że ich idol – fajny chłopak, który robi żartobliwe filmiki o gierkach – może mieć bardzo złe zamiary. Oprócz posprzątania Internetu oraz życia publicznego) z drapieżników polujących na ofiary potrzebujemy edukacji – dla rodziców oraz młodzieży. Od teraz!” – napisał Polak.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis