MMA PLNajnowszeMurańskiMisiek z Nadarzyna o ostatniej kontuzji Murana: Co Ty ślepy jesteś! Nie widzisz tych oczu?

Misiek z Nadarzyna o ostatniej kontuzji Murana: Co Ty ślepy jesteś! Nie widzisz tych oczu?

Mirosław Dąbrowski w rozmowie z Karolem Garncarzem został również zapytany o ostatnie starcie Mateusza Murańskiego. ”Muran” w swoje urodziny zadebiutował w kolejnej freakowej organizacji. Mateusz podczas High League 5 w Łodzi skrzyżował rękawice z Pawłem Bombą w formule K-1.

Misiek

Murański tuż po walce zapewniał, że po kopnięciu w krocze nie był kompletnie sobą.

Wiesz co? To może zacznę od tego, że tak naprawdę w pierwszej rundzie dostałem takie pierd****ęcie na jaja, po których większość zawodników odmówiłaby walki. Sędzia powiedział mi, że mam 10 minut i mogę sobie odpoczywać, ale charakter mi nie pozwolił. Mógłbym sobie zgarnąć bonus za wygraną walkę. Walka byłaby no-contest, nieodbyta. A została w formie dyskwalifikacji. Wyszło mi jedno, że tak powiem jądro i on pierd***ął mi idealnie w to jądro. Po prostu miałem za mały suspensor. Trafił i później już nie wiedziałem, czy walczę w MMA, w K1, czy gdziekolwiek. Po prostu łapałem się. Miałem mgłę, ja mogę mu wystawić mordę i mógłby napier***ać z całej siły, mógłby mnie kopać ile chciał. Natomiast na jaja i palce w oczy nie ma mocnych.

Misiek z Nadarzyna komentuje!

Mirosław Dąbrowski podczas ostatniego wywiadu został zapytany również o ostatnie starcie Mateusza Murańskiego na High League 5.

Nie ma możliwości, żeby ustał [po takim kopnięciu]. Może, gdzieś tam mu jajo pękło, może miał zapalenie jąder. Może lał, gdzieś pod przystankiem, ale to się bierze na to antybiotyki. Jak mu pękło, to niemożliwe, żeby się obyło bez jakiejś interwencji urologa (…) To co Ty ślepy jesteś. Nie widzisz tych oczu? Przecież nikt nie jest idiotą, każdy to widzi. Jakby tam były badania przed, to tablica mendelejewa by pi****. Jeden i drugi – daj spokój. Zobacz sobie na innych walkach dostaje na łeb i musi się wywalić.   

Cała rozmowa poniżej:

Zobacz także:

Karolina Sobek w PFL! Polka wystartuje w turnieju wagi piórkowej, znamy szczegóły! Widzieliście?

Mamy świetne wiadomości! Nasza reprezentantka Karolina Sobek (4-0) właśnie podpisała kontrakt z jedną z największych organizacji na świecie. Polka wystąpi w turnieju PFL w kategorii piórkowej. Już w tym momencie znamy szczegóły startu Karoliny.

Khalidov komentuje teorie kibiców o sprzedanej walce z Pudzianem: Bzdura totalna! W jaki sposób?

Mamed Khalidov, który był dzisiaj gościem programu Oktagon Live na Kanale Sportowym wypowiedział się o teoriach kibiców po walce z Mariuszem Pudzianowskim. Khalidov zaznaczył, że jest to totalna bzdura! Reprezentant Arrachionu Olsztyn zapewnił, że był w naprawdę świetnej formie podczas main eventu XTB KSW 77 w Gliwicach.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis